Já, spokojená žena – meditační seminář

7a4312kmtus-eva-prokesova-foto.jpg

Eva Prokešová

Jsem lektorka a konzultantka. Průvodkyně osobní proměnou. Vedu lidi k sebepoznání, k sobě, ke svému pravému já. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Žijeme totiž sebe. Více o lektorovi »

5fe1bvauf2kda3s-ja-spokojena-zena.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Meditační seminář na ženskou roli a ženské sebevědomí. Jak být uvolněnými a spokojenými ženami a přitom mít od mužů vše, po čem toužíme. Nebo se k tomu aspoň přiblížit. V meditacích uvolníme strach a naladíme se na sebe. Vystoupíme ze starých schémat. Abychom byly víc samy sebou. Radostné. Spokojené.

PRŮBĚH SEMINÁŘE:

Zameditujeme spolu. Naučím vás to. Společně se ponoříme do hlubin svého nitra. Odhalíme strachy, které nás ovládají. Intuicí se necháme vést vpřed. Uděláme rozhodnutí ke změnám. Naše reálné životy nám pak změny naší mysli odzrcadlí.

Budeme si povídat. Spolu se podíváme na svět trochu jinak, než jsme zvyklé. Povíme si o vnitřní mužské energii v nás (Jungův animus). Získáme k ní přístup. Naučíme se s ní spolupracovat. Naši skuteční životní partneři jsou jejím odrazem.

Zasdílíme si. Co člověk, to jiný zážitek z meditace. Uvědomíme, že každá jsme individualita s vlastní cestou a vlastním pohledem na svět. Pak to automaticky dovolíme i druhým, našim partnerům. Plus vám pomohu s interpretací vašich meditací.

TÉMATA MEDITACÍ:

Osvobodíme a přijmeme svoji ženskou roli. To, co si v sobě neseme, nezáleží jen na nás. Neseme si v sobě strachy generací před námi. Uvolníme je. Kvůli sobě i kvůli našim dětem.

Zharmonizujeme ženskou a mužskou energii v nás. Ženská a mužská energie se v nás často pere. Nebo nespolupracuje. Podle toho vypadají naše vztahy s muži. Energie sladíme.

Chodím v sukni nebo v kalhotách? Zvláštní otázka, že. V meditaci si obě možnosti vyzkoušíme. Uvidíte, co o sobě nevíte. A podle toho se samy rozhodnete.

Spojíme se se svým vnitřním mužem. Vnitřní muž je naše polarita, náš dokonalý doplněk. Princ na bílém koni. Skuteční muži v našich životech jsou jeho odrazem. Získáme k němu přístup.

MEDITACE NA UKÁZKU:

Možná jste ještě nikdy nemeditovaly. Možná byste rády věděly, jak vedu své meditace. Jednoduše si to vyzkoušejte tady.

P.S. Na semináři se sejdeme ve skupině 5 – 11 lidí, jednak přihlášení přes Naučmese a jednak mí vlastní studenti.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?