Investiční večer ONLINE

7zy94u90ub4djno-startup-594091-1920.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Protože většina investorů z naší komunity si nejvíce cení osobních setkávání, připravili jsme pro vás novou sérii networkingových akcí - investiční večery.

Večerní setkání je vždy věnované klasickému networkingu mezi investory - tedy vzájemnému představení a seznámení, ale každý investiční večer bude mít také své téma a své hosty, kteří k němu mají co říci.

Vzhledem k tomu v jak turbulentní době se právě nacházíme, zvolili jsme pro setkání novou formu a večer tentkorát proběhne ONLINE.

Pozvali jsme tentokrát mezi nás zkušeného realitního investora, se kterým budeme během večera společně rozebírat témata, která se týkají především toho, co je v této oblasti jeho specializací - tedy investování do novostaveb.

HOST:

Petr Hofman je nejen sám investorem do nemovitostí na pronájem, ale pracuje v realitách a finančních službách více než 11 let, spolupracuje s developery a především dlouhodobě pomáhá dalším lidem investovat do kvalitních nových nemovitostí - převážně bytů z developerských projektů - na dlouhodobý pronájem.

HOSTITELKY:

Ivana Birtová vlastní a dlouhodbě pronajímá byty především v Praze a Středočeském kraji.

Nela Kubasová investuje v regionech a kromě dlouhodobých pronájmů se věnuje také přeprodejům nemovitostí.

Novostavby jsou zajímavá investiční příležitost, která se od investic do starších bytů v některých ohledech liší - a právě na tato specifika se tentokrát zaměříme.

Aby se na všechny z vás dostalo a měli jste dostatek prostoru (předpokládáme tedy vaši aktivní účast), je počet účastníků i v online podobě omezený - přihlašujte se tedy rychle! :)

Těšíme se na viděnou!

Ivana a Nela

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.