Investiční večer ONLINE

20151109-185531-399-crop.jpg

Ivana Birtová

Investováním do nemovitostí jsem se začala zabývat v roce 2008 z nutkavé potřeby vzít život do svých rukou a osvobodit se od závislosti na zaměstnání a na ostatních lidech. A během dalších let se z toho stal můj velký Více o lektorovi »

7zy94u90ub4djno-startup-594091-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Protože většina investorů z naší komunity si nejvíce cení osobních setkávání, připravili jsme pro vás novou sérii networkingových akcí - investiční večery.

Večerní setkání je vždy věnované klasickému networkingu mezi investory - tedy vzájemnému představení a seznámení, ale každý investiční večer bude mít také své téma a své hosty, kteří k němu mají co říci.

Vzhledem k tomu v jak turbulentní době se právě nacházíme, zvolili jsme pro setkání novou formu a večer tentkorát proběhne ONLINE.

Pozvali jsme tentokrát mezi nás dva zkušené realitní investory a během večera budeme společně rozebírat témata, která se týkají především aktuální situaci v oblasti nemovitostí. A budeme samozřejmě také odpovídat na vaše dotazy k tomuto tématu.

HOSTÉ:

Pavla Farleigh je zkušená realitní investorka, která se věnuje jak klasickým dlouhodobým pronájmům, tak také v Praze krátkodobým pronájmům prostřednictvím platformy Airbnb. To je segment, který patří k nejzasaženějším.

Josef Bukovský je majitel realitní kanceláře a developerské společnosti, ale především také realitní investor, který působí v Jižních Čechách.

Ivana Birtová vlastní a dlouhodbě pronajímá byty především v Praze a Středočeském kraji.

Nela Kubasová investuje v regionech a kromě dlouhodobých pronájmů se věnuje také přeprodejům nemovitostí.

Ti všichni vám poví, jak vnímají současnou situaci a budoucnost realitního investování.

Aby se na všechny z vás dostalo a měli jste dostatek prostoru (předpokládáme tedy vaši aktiní účast), je počet účastníků i v online podobě omezený - přihlašujte se tedy rychle! :)

Těšíme se na viděnou!

Ivana a Nela

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?