Intuitivní kresba - seberozvojový kurz

20150203-142918-dsc-1016.jpg

Michaela Lusílija Makulová

Jsem odbornou aromaterapeutkou, alternativní terapeutkou, holistickou masérkou a lektorkou. Svoji práci miluji, stejně jako přírodu, cestování, zvířata, barvy a kreativní tvoření, vůně rostlin a svého muže. Automatickou Více o lektorovi »

20150203-141056-pastelky.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Intuitivní kresba Praha – intenzivně 16.4., 7.5. a 18.6.2016

Intenzivní seberozvojový kurz o třech lekcích, ve kterém se postupně naučíme základy intuitivní automatické kresby, uvolníme vlastní kreativitu, vytvoříme energetické obrázky, mandaly a další díla, zaměříme se na techniky diagnostiky a harmonizace pomocí pastelek. Věnovat se budeme problematice energií, čaker, tvorby harmonizačních a programových obrázků a také partnerským vztahům.

V průběhu celého kurzu se vám budu individuálně věnovat a budeme zlepšovat vaši schopnost vnímání intuice a automatické kresby jako takové. Naučíme se zkontrolovat si své zdraví, nakreslit auru nebo se naladit na druhého a vytvořit pro něj harmonizační obrázek.

Přihlásit se můžete na celý kurz nebo na jednotlivé lekce. Látka bude probírána postupně a nechám na vás, jak se rozhodnete a jaká témata vás zlákají. Pokud se rozhodnete připojit až na lekci II nebo III, můžeme se setkat také od 9 hod a zopakovat společně základy (v ceně lekce). Pokud jste již dříve absolvovali kurz Intuitivní kresby nebo jiný můj kurz, vězte, že pokaždé vykládám látku jinak a věnujeme se jiným praktickým cvičením.

Kurz je určen pro úplné začátečníky i mírně znalé automatické kresby. Stejně tak pro lidi, kteří si chtějí rozšířit obzory o jiné způsoby kreslení a tvoření a hlavně se pomocí tvoření dozvědět něco nového o sobě. Tvořit budeme v malé skupince, abych se vám mohla dostatečně věnovat, kapacita max. 8 lidí.

Bonus: Pro účastníky kurzu platí navíc jednorázová 10% sleva na zboží Radosty – obchodu pro radost. Stejně tak na energetizující svíce a vůně Simbis (pro objednávky přijaté až do týdne po absolvování kurzu).

Obsah kurzu

V každé lekci se v průběhu dne střídají teoretické a praktické části. Navíc dostanete vždy téma na doma, kterému se můžete věnovat individuálně. Na kurzu je prostor také pro diskuzi a individuální dotazy.

Lekce 1 – Intuitivní kresba I. – automatická kresba, barvy a energetické obrázky – základy intuitivního kreslení, praktický nácvik základů automatického písma a automatické kresby, praktická část – volná kresba, působení barev na naše podvědomí, správná volba barev, praktická část – kreslení aury, jak tvořit energetické a léčivé obrázky, práce se zdrojem, praktická část – léčivá kresba + individuální dotazy, téma na doma


Lekce 2 – Intuitivní kresba II. – diagnostika zdraví, čaker a kreslení mandal – pilování automatické kresby, energie čaker a jejich harmonizace, diagnostická kresba, praktická část – aurogram, jak hledat inspiraci v přírodě, testování vlastního zdraví, praktická část – spontánní kresba, jak tvořit pro někoho blízkého, základy tvoření mandal, praktická část – kreslení mandal + individuální dotazy, téma na doma


Lekce 3 – Intuitivní kresba III. – (partnerské) vztahy, harmonizační a vizualizační obrázky – jak zlepšit partnerské vztahy, testování, význam vědomé práce ve vztahu, praktická část – harmonizační kresba, podpora na vlastní duchovní cestě, význam snů a přání, vykročení k novému, praktická část – vizualizační kresba + individuální dotazy, téma na doma


Materiál

Na tvoření budete mít k dispozici skicáky, pastelky, voskovky, progresa, fixky a další materiály podle probíraného tématu. S sebou vezměte desky na vaše výtvory a poznámkový blok. Máte-li svoje oblíbené pastelky, pastely, voskovky apod., můžete si je vzít s sebou. Z každé lekce si kromě spousty dojmů odnesete i poznámky k probíranému tématu a vytvořená díla na témata, kterému se budeme věnovat.

Termíny

Vždy v sobotu/neděli 10:00 – 17:00 hod. Pauza na oběd cca 13-14 hod. Otevřeno vždy 15 min před lekcí. V případě příznivého počasí tvoříme část dne venku na dvorku!

 • so 16.4.2016
 • so 7.5.2016
 • so 18.6.2016


Místo konání

Radosta – Obchod pro radost, Francouzská 427/70, Praha 10 – Vinohrady, mapa, popis cesty

 

Intuitivní kresba - Plzeň od 10.3. do 30.6.2016

Volně navazující seberozvojový kurz o osmi setkáních, ve kterém se postupně naučíme základy intuitivní automatické kresby, uvolníme vlastní kreativitu, vytvoříme energeticé obrázky, mandaly a další díla, zaměříme se na techniky diagnostiky a harmonizace pomocí pastelek. Věnovat se budeme problematice energií, čaker, tvorby programových obrázků a také partnerským vztahům.

V průběhu celého kurzu se vám budu individuálně věnovat a budeme zlepšovat vaši schopnost vnímání intuice a automatické kresby jako takové. Naučíme se zkontrolovat si své zdraví, nakreslit auru nebo se naladit na druhého a vytvořit pro něj harmonizační obrázek.

V tomto volně navazujícím kurzu se postupně seznámíme se základy automatického písma, základy intuitivního kreslení a automatické kresby, navážeme tématem působení barev na naše podvědomí, zabloudíme k tématu zdraví a přírody a k nácviku spontánní kresby a postupně se dostaneme k tvoření energetických obrázků a mandal pro nás i naše blízké. Hlouběji se budeme věnovat tématu diagnostiky, energií a čaker, včetně energií v partnerských vztazích. Na závěr vytvoříme programové obrázky jako podporu na vaší další Cestě.

Kurz je určen pro úplné začátečníky i mírně znalé automatické kresby. Stejně tak pro lidi, kteří si chtějí rozšířit obzory o jiné způsoby kreslení a tvoření a hlavně se pomocí tvoření dozvědět něco nového o sobě.

Tvořit budeme v malé skupince, abych se vám mohla dostatečně věnovat, kapacita max. 8 lidí.

Bonus: Pro účastníky celého kurzu platí navíc 10% sleva na energetizující svíce Simbis a jiné výrobky po celou dobu kurzu.  Nabídka viz. Voňavý obchůdek.

Obsah kurzu

Každá lekce je členěna na teoretickou a praktickou část. Navíc dostanete vždy téma na doma, kterému se můžete věnovat individuálně. Po kurzu je prostor pro diskuzi a individuální dotazy.

Lekce 1 - Kreslíme intuitivně - základy intuitivního kreslení, praktický nácvik základů automatického písma a automatické kresby, praktická část - volná kresba + téma na doma
Lekce 2 - Všechny barvy duhy - opakování základů intuitivního kreslení, působení barev na naše podvědomí, správná volba barev, praktická část - kreslení aury + téma na doma
Lekce 3 - Zdraví z přírody - pilování automatické kresby, jak hledat inspiraci v přírodě, testování vlastního zdraví, praktická část - spontánní kresba + téma na doma
Lekce 4 - Energie a čakry - diagnostická kresba, energie čaker a jejich harmonizace, praktická část - aurogram + téma na doma
Lekce 5 - Energetické obrázky - jak tvořit energetické a léčivé obrázky, práce se zdrojem, praktická část - léčivá kresba + téma na doma
Lekce 6 - Mandalování - jak tvořit pro někoho blízkého, základy tvoření mandal, praktická část - kreslení mandal + téma na doma
Lekce 7 - Partnerské vztahy - jak zlepšit partnerské vztahy, testování, význam vztahových změn, praktická část - změnová kresba + téma na doma
Lekce 8 - Programové obrázky - podpora na vlastní duchovní cestě, jak si správně přát, vykročení k novému, praktická část - programová kresba

Materiál

Na tvoření budete mít k dispozici skicáky, pastelky, voskovky, progresa, fixky a další materiály podle probíraného tématu. S sebou vezměte desky na vaše výtvory a poznámkový blok. Máte-li svoje oblíbené pastelky, pastely, voskovky apod., můžete si je vzít s sebou. Z každé lekce si kromě spousty dojmů odnesete i poznámky k probíranému tématu a vytvořená díla na téma, kterému se budeme věnovat.

Termíny

Celkem 8 lekcí. Vždy 2x měsíčně ve čtvrtek od 3.3.2016 do 16.6.2016, 16:30 - 18:30 hod. V případě dovolených je možné termín lekce upravit. Přihlásit se můžete na celý kurz, případně i na jednotlivé lekce (dle kapacity). V ceně kurzu je zahrnuto lektorné, skripta, materiál a čajové osvěžení.

 • 10.3.2016
 • 7.4.2016
 • 21.4.2016
 • 5.5.2016
 • 19.5.2016
 • 2.6.2016
 • 16.6.2016
 • 30.6.2016

Místo konání

Mateřské centrum Barvínek, Ruská 16, 326 00 Plzeň – Slovany, mapa

Kudy tam? Zastávka tramvaje číslo 1 “Olšová”, 2 minuty pěšky do vnitrobloku.

Z čeho budeme tvořit?

Na tvoření budete mít k dispozici skicáky, pastelky, voskovky, progresa, fixky a další materiály podle probíraného tématu.

Co potřebujete s sebou?

S sebou vezměte desky na vaše výtvory a poznámkový blok. Máte-li svoje oblíbené pastelky, pastely, voskovky apod., můžete si je vzít s sebou.

Co si z kurzu odnesete?

Z každé lekce si kromě spousty dojmů odnesete i poznámky k probíranému tématu a vytvořené dílo na téma, kterému se budeme věnovat.

Jak jsem se dostala ke kreslení energetických obrázků?

Ke kreslení energetických obrázků jsem se dostala spontánně přes automatické písmo. Když jsem vzala poprvé do ruky pastelku a měla ji nechat samotnou kroužit na prázdný papír, připadala jsem si jako blázen. K mému překvapení jsem se automatické písmo “naučila” během chviličky. Dalším krokem byly barevné mandaly, do kterých jsem obtiskovala své pocity. A pak to přišlo. Skicák, pastelky a nutkavá potřeba zachytit zdroj inspirace ve své kráse a síle. A energetické obrázky byly na světě. Pár si jich můžete prohlédnout na přiložených fotkách. Nyní automatickou kresbu používám zejména při práci se svými klienty.

Doprovodné fotky

 • 20140404-134506-Pet-elementu.jpg
 • 20140404-134510-Kresleni-mandal-Prestice.JPG
 • 20150203-140642-Intuitivni-kresba-Stahlavy-1.jpg
 • 20150203-140642-Intuitivni-kresba-Stahlavy.jpg
 • 20150203-140642-Mandaly-Bonsaj-Merklin-2014.jpg
 • 4352950-dscf2692.jpg
 • 20131105-151726-Vili-inspirace.JPG

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?