Evernote: Vaše cesta k organizaci informací

3t7y392r6f2306m-img-3209.jpeg

Daniel Gamrot

Posledních deset let působím jako trenér osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Byl jsem také šéfredaktorem Mít vše Více o lektorovi »

3t7y392r6f2306m-img-3209.jpeg

Daniel Gamrot

Posledních deset let působím jako trenér osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Byl jsem také šéfredaktorem Mít vše Více o lektorovi »

20140602-215015-lifenotes-76.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Individuální péče je často více než celodenní školení.

Touláte se kolem Evernote, ale nevíte, zda si s ním začít? Nebo jste snad již začali a Evernote Vás dostal do stavu, kdy nevíte, zda se vydat doleva či zpátky? Máte hromadu digitálních informací a poznámek, ale nevíte si rady s jejich organizací a vyhledáváním? Trvá to dlouho? Chcete být jediný či jediná, komu se budu po celou dobu naplno věnovat?

Máme na sebe 120 minut. Napojím se do Vašeho světa digitálních poznámek a informací, zmapuji situaci, prověřím možné strategie a pustíme se do toho. Podle aktuálního stavu Vašich znalostí a umu vztahujícího se k Evernote ukážu cestu, kterou se společně vydáme. A jen Vy rozhodnete, zda půjdete se mnou. Pokud ne, vrátím Vám bez mrknutí oka celé kurzovné.

Kam až můžeme společně zajít? Vše podle Vašich zkušeností a přání:

  • základy Evernote (pro začátečníky nebo ty, kteří si chtějí zrekapitulovat to hlavní)
  • úvodní i pokročilé techniky spolupráce (pro ostřílené individualisty, kteří chtějí začít Evernote využívat v týmu či ve firmě)
  • analýza strategie a definice štítků, zápisníků, kupek, vyhledávání i struktury poznámek (naprostý a mentálně nejnáročnější základ, kterým musí projít každý)
  • rozšíření povědomí o spolupráci s dalšími službami (nechcete-li zůstat pouze u Evernote, ale rádi byste jej propojili s dalšími aplikacemi či nástroji)
  • řešení Evernote pro Váš tým (váháte-li, zda má Evernote ve Vaší firmě smysl či nikoliv)

Před schůzkou Vám pošlu krátký dotazník, na Vašich odpovědích poté postavím celou konzultaci a ještě před setkáním Vám pošlu návrh ke schválení. Je však na naší dohodě během schůzky, zda směr, kterým se na začátku vydáme, změníme či nikoliv. A jak jsem se zmiňoval již na začátku, nebudete-li spokojeni, kurzovné Vám ihned pošlu zpět.

A proč vůbec ? Využívám Evernote od dob, kdy byl ještě v plenkách. Konzultuji jeho využívání od roku 2012 a poslední rok podporuji firmy a týmy v jeho nasazení. Mými školeními Evernote prošlo 300 účastníků (reference účastníků kurzů Evernote na Naučmese najdete v mém profilu), individuálními konzultacemi dvě desítky. Založil jsem projekt LifeNotes, v rámci kterého pravidelně publikuji články, pořádám webináře, školení i firemní konzultace. Denně sleduji novinky a změny, které se ve světě Evernote udály. Chcete více? Ptejte se!

Nic před Vámi nezatajím a budu maximálně otevřený.

Jdete do toho se mnou? Těším se na Vás.

Ideální místa pro setkání jsou Ostrava, Olomouc, Brno či Praha. Nebráním se však cestám do jakékoliv části naší planety. V takovém případě si však ke kurzovnému připočítám také cestovné, s jehož výší Vás seznámím ještě před konzultací (samozřejmě ji poté můžete odmítnout).

Víš, že Daniel vede také tyto kurzy?

Víš, že Daniel vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 20140602-215014-LifeNotes-40.jpg
  • 20140602-215014-LifeNotes-74.jpg
  • 20140602-215014-LifeNotes-86.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.