Empatií k funkčnější párové komunikaci

8869920-12249820_10206718400737022_4330748054114168613_n.jpg

Klára Koptyšová

Jsem sebe rozvojový nadšenec. Mám ráda lidi a baví mě, když jsem jim užitečná. Všemi deseti jsem pro upřímnost, lidskost a pocit pohody. K hlubšímu pochopení Více o lektorovi »

8869920-12249820_10206718400737022_4330748054114168613_n.jpg

Klára Koptyšová

Jsem sebe rozvojový nadšenec. Mám ráda lidi a baví mě, když jsem jim užitečná. Všemi deseti jsem pro upřímnost, lidskost a pocit pohody. K hlubšímu pochopení Více o lektorovi »

2239700-uvodkaaaaaaaaaaaaa.png
Dle domluvy, Plzeň (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Vztahy dokáží pěkně potrápit. Každý si komunikační problémy zažil a já nejsem výjimkou. Naučila jsem se to však lépe zvládat a mohu Ti s tím pomoci. Přeci jen to zas taková věda není! :)

K hlubšímu pochopení lidských vztahů a komunikaci v nich jsem se dostala skrz složité životní situace. Rozhodla jsem se učit se z každé z nich, ať už šlo o vztahy v rodině, chvíle ve školní lavici, nebo soužití s partnerem.
Jsem přesvědčená, že každá nesnáze v sobě skrývá poselství o tom, jak se do ní už nikdy nedostat, nebo jí příště alespoň ustát lépe.

Zvládat náročné chvíle díky vcítění, přijetí a pochopení se pro mě stalo funkčním řešením každého komunikačního problému. Věřím, že základem je učit se problémy nepotlačovat, ale naopak je přijmout jako svojí součást, která si zasluhuje pochopení a následné uzdravení.

Co Ti vlastně mohu nabídnout?

  • Především prostor pro upřímné popovídání o Tvém problému ve vztahu či partnerské komunikaci.
  • Sedneme si do příjemného prostředí kavárny, čajovny, nebo můžeš přijmout pozvání do tepla mého domova.
  • Vyložíš mi, co Tě trápí, společně se prodereme prvotní skepsí a nasměrujeme myšlenky k pokojnějšímu řešení problému. Pokud si na cestě k němu budeš potřebovat třeba i pořádně zanadávat, rozhodně nejsem jedna z těch lidí, kteří by se ti v tom pokoušeli bránit. ;)
  • Hlavní bude vybudovat důvěrnou atmosféru, která nám umožní dostat se do kontaktu s autentickými emocemi a nic nedusit pod pokličkou.

Během setkání se budu doptávat na různé informace, které mi usnadní více se vcítit do celé situace a jejího jádra, případně spolu zkusíme několik krátkých cvičení zahrnujících práci s fantazií, myšlenkami a emocemi, zaměřenými na Tvé postoje a vnitřní procesy.
Díky nim je možné začít měnit naše dlouho vžité reakční zvyky, nebo se jejich prostřednictvím uvolnit a přeladit na pozitivnější vlnu.

Také ode mě dostaneš pdf brožurku se shrnutím podstatných bodů empatické komunikace a pokud by se ti chtělo setkání zopakovat, můžeme příště přibrat i Tvou drahou polovičku.

Budu se na Tebe těšit! :)

S přáním klidného dne

Klárka Koptyšová

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.