Slavíme 6. narozky!
Impact Hub, Drtinova 557/10, Praha 5, Praha (mapa)

už jen jeden účastník a kurz se uskuteční

Zbývá 9 míst

Přihlášení účastníci

Impact Hub, Drtinova 557/10, Praha 5, Praha (mapa)

už jen 2 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 20 míst

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Chcete cestovat, ale nemáte dost peněz nebo času?

Nechcete se v cestování omezovat jen na levné ubytování, ale láká Vás mít svobodu volby?

Jarka Hvězdová cestuje již dlouho. Dříve klasicky s cestovními kancelářemi, poté přes portály booking a podobné, ale od té doby, co objevila jedinečnou příležitost, kterou Vám představí, necestuje jinak. Za 3 roky, po které tuto příležitost využívá, si vydělala díky aktivitě v cestovních službách nemalé peníze, a má možnost s rodinou cestovat několikrát do roka po Evropě i do exotických destinací. Ráda Vám ukáže, jak se k tomu dopracovala a co Vy můžete udělat pro to, abyste mohli také takto svobodně cestovat. Začít může opravdu každý.

Co se na kurzu dozvíte?

  • Jak výhodně cestovat. Poznáte nástroj, díky kterému můžete mít nejvýhodnější ceny z ubytování a dalších cestovních služeb po celém světě.
  • Jak získávat pasivní i aktivní příjem z cestovního ruchu. Jarka se s Vámi podělí s vlastní zkušeností a ukáže, jakou aktivitou se dopracovala ke svým zajímavým příjmům.
  • Jak změnit své cestovní návyky. Pokud jste byli dosud okolnostmi nuceni volit levné ubytování či se jinak omezovat ve výběru v cestování, dozvíte se, jak se můžete dopracovat k tomu, že si budete vybírat své cestovní služby ne podle toho, na co máte čas či finance, ale podle toho, na co máte zrovna chuť.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.