Čchi Kung z čínského chrámu Pěti nesmrtelných

7467360-picture.

Andrea Poláková

Baví mě objevovat, poznávat a propojovat vnitřní a vnější světy. Přes nejrůznější pohybové a vzdělávací aktivity, terapie a meditace mě to v roce 2008 zavedlo na cestu vnitřních stylů čínského bojového umění. Následně Více o lektorovi »

3ak2rnzk7x3-20180630-193833.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Čchi kung (qi gong) je čínské energetické cvičení, které slouží k celkovému ozdravení a posílení fyzické a psychické kondice, rozvíjí tělesnou koordinaci a vnitřní sílu.

Hlavním obsahem tohoto semináře je komplexní sestava pěti cviků na pěstování dlouhověkosti a vnitřní alchymie, převzatá od čínského taoistického Mistra Li ve wudangském pohoří Bai Ma Shan (White Horse Mountain) v chrámu Pěti nesmrtelných (Five Immortals Temple).

Nejprve aktivujeme své tělo, rozproudíme v něm energii a uvolníme svou mysl. Naučíme se základní wu-ji postoj a princip reverzního dýchání. Následovat bude výuka celé sestavy a závěrečné ukládání energie do Dan Tianu. Zájemci též obdrží silnou taoistickou mantru na očištění srdce.

Doprovodné fotky

  • 4b2kpyn832d-facebook-udalost-cviceni.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?