Cashflow - správné finanční vzdělání

914gbyq8pib-8vvhbhzboib-gowin.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 46 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Kdo jsme?

Go WIN Cashflow klub je komunita lidí okolo deskové hry Cashflow od Roberta Kiyosakiho. Klub byl založen v roce 2012 a od počátku je postaven na třech základních pilířích.

  • Finanční vzdělání
    Většina lidí je podle Roberta Kiyosakiho chudých, protože jim chybí finanční vzdělání. To se bohužel na školách nevyučuje, a proto i mnoho akademicky vzdělaných lidí finančně zápasí. Myšlenky popsané v knihách jako „Bohatý táta, chudý táta“ či „Cashflow kvadrant“ jsou natolik zásadní, že je naším posláním je sdílet s co nejvíce lidmi.
  • Vztahy
    Opravdový úspěch se neměří penězi, ale tím, jak kvalitní máme vztahy s dalšími lidmi a kolik lidí se mělo lépe díky tomu, že jsme žili. Vytváříme tedy komunitu lidí, kteří chtějí v životě dosáhnout finanční a časové svobody a jsou ochotní k tomu pomáhat dalším. Člověk bude tak úspěšný, jako jsou úspěšní lidé, kterými se obklopuje.
  • Inspirace k akci
    Veškeré finanční vzdělání, knihy, kurzy a semináře o pasivních příjmech jsou nám k ničemu, pokud se nepustíme do akce. Snažíme se vlastním příkladem a příkladem lidí z naší komunity inspirovat, zbavovat strachu a podporovat každého, kdo se tento nezbytný krok rozhodne udělat.

O čem je Cashflow?

Cashflow je desková hra, kterou vymyslel úspěšný americký podnikatel a investor Robert Kiyosaki, autor bestselleru „Bohatý táta, chudý táta„, aby mohl efektivněji vzdělávat lidi v oblasti fungování peněz. Hra vznikla na základě známého faktu, že když člověk čte, pamatuje si po dvou týdnech zhruba 10 % obsahu. Když však čte a je navíc aktivně zapojen, pamatuje si až 90 % obsahu.

Ústředním motivem hry je takzvaný krysí závod, čili běh od výplaty k výplatě, který většina z nás dobře zná. Pokud tento závod vyhrajeme, propracujeme se až do důchodu, který Kiyosaki označuje jako finanční katastrofu. Klíčem k opuštění krysího závodu je správné finanční vzdělání, které nám umožní zacházet se svými financemi a časem tak, abychom budovali pasivní příjmy a stali se tak finančně nezávislými.

Samotné finanční vzdělání však nestačí. Je potřeba ho převést do reálného života. Go WIN Cashflow klub vám s tím pomůže.

Z důvodu omezené kapacity můžeme místo garantovat pouze těm, kteří se přihlásí přes webový Formulář!

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.