Cashflow - nemovitostní speciál s přednáškou Martina Fördöse

6vx8l9zqfsz-1111.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 46 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Martin Fördös je odborníkem na nákup a prodej nemovitostí se ziskem a zároveň člověk s velmi zajímavým příběhem. Podělí se s námi o informace z oboru spekulací s nemovitostmi a dozvíme se zejména:

 • pro koho je obor kupování a prodeje se ziskem
 • jak najít nemovitost za dobrou cenu
 • jak prezentovat nemovitost (důležitost prvního dojmu)
 • příklady nákupu a prodeje

Zajímá vás, kdo je Martin Fördös? Přečtěte si s ním rozhovor na Business Animals. Těšíte se tak jako my?

Z důvodu omezené kapacity můžeme místo garantovat pouze těm, kteří se přihlásí přes webový Formulář!

P.S. Pokud Vás zajímá celkový počet účastníků (kurz není nabízen pouze přes naučmese), klidně se na nás obraťte.

Kdo jsme?

Go WIN Cashflow klub je komunita lidí okolo deskové hry Cashflow od Roberta Kiyosakiho. Klub byl založen v roce 2012 a od počátku je postaven na třech základních pilířích.

 • Finanční vzdělání
  Většina lidí je podle Roberta Kiyosakiho chudých, protože jim chybí finanční vzdělání. To se bohužel na školách nevyučuje, a proto i mnoho akademicky vzdělaných lidí finančně zápasí. Myšlenky popsané v knihách jako „Bohatý táta, chudý táta“ či „Cashflow kvadrant“ jsou natolik zásadní, že je naším posláním je sdílet s co nejvíce lidmi.
 • Vztahy
  Opravdový úspěch se neměří penězi, ale tím, jak kvalitní máme vztahy s dalšími lidmi a kolik lidí se mělo lépe díky tomu, že jsme žili. Vytváříme tedy komunitu lidí, kteří chtějí v životě dosáhnout finanční a časové svobody a jsou ochotní k tomu pomáhat dalším. Člověk bude tak úspěšný, jako jsou úspěšní lidé, kterými se obklopuje.
 • Inspirace k akci
  Veškeré finanční vzdělání, knihy, kurzy a semináře o pasivních příjmech jsou nám k ničemu, pokud se nepustíme do akce. Snažíme se vlastním příkladem a příkladem lidí z naší komunity inspirovat, zbavovat strachu a podporovat každého, kdo se tento nezbytný krok rozhodne udělat.

O čem je Cashflow?

Cashflow je desková hra, kterou vymyslel úspěšný americký podnikatel a investor Robert Kiyosaki, autor bestselleru „Bohatý táta, chudý táta„, aby mohl efektivněji vzdělávat lidi v oblasti fungování peněz. Hra vznikla na základě známého faktu, že když člověk čte, pamatuje si po dvou týdnech zhruba 10 % obsahu. Když však čte a je navíc aktivně zapojen, pamatuje si až 90 % obsahu.

Ústředním motivem hry je takzvaný krysí závod, čili běh od výplaty k výplatě, který většina z nás dobře zná. Pokud tento závod vyhrajeme, propracujeme se až do důchodu, který Kiyosaki označuje jako finanční katastrofu. Klíčem k opuštění krysího závodu je správné finanční vzdělání, které nám umožní zacházet se svými financemi a časem tak, abychom budovali pasivní příjmy a stali se tak finančně nezávislými.

Samotné finanční vzdělání však nestačí. Je potřeba ho převést do reálného života. Go WIN Cashflow klub vám s tím pomůže.

 

Těšíme se na Vás!

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.