Autentický tanec GROOVE jako cesta ke zdraví a absolutní radosti

4pk1g8sf7ij-martina-sarova-i.jpg

Martina Šárová - Tančit - Jíst - Milovat

Vítám Tě! Jsem trenérka, pomocnice, osvětlovač, komediant, šaman, průvodce, lektor i kouč. Vše, co dělám najdeš na mém webu: http://www.martinasarova.cz/ Já pomáhám. Pomáhám nalézt cestu v instantní době plné Více o lektorovi »

4pk1g8sf7ij-martina-sarova-i.jpg

Martina Šárová - Tančit - Jíst - Milovat

Vítám Tě! Jsem trenérka, pomocnice, osvětlovač, komediant, šaman, průvodce, lektor i kouč. Vše, co dělám najdeš na mém webu: http://www.martinasarova.cz/ Já pomáhám. Pomáhám nalézt cestu v instantní době plné Více o lektorovi »

7iqe739zldm-mart-005.jpg
La Sensación - Plzeňská 195/92, Praha 5 - Košíře, Praha (mapa)

Termín je dostatečně naplněn – kurz proběhne, hurá!

Zbývá 5 míst

Přihlášení účastníci

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 46 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Chybí ti tanec? Miluješ hudbu a pohyb? Cítíš, že v tanci otevíráš své srdce a můžeš z něj vypustit vše co tě tíží? Chceš začít léčit své tělo tanečním pohybem? Chceš si opravdu zvednout výše své sebevědomí a neztratit při tom svůj cit? Chceš maximálně posílit svou osobní a životní sílu a integritu? Chceš dělat správně a naprosto ve své moci svá rozhodování a pěstovat svou suverenitu?

Pokud je tvá odpověď alespoň třikrát ANO, přijď na tento skvělý kurz metody Groove!

Co je to ten GROOVE? (čti grův)

Groove dance je UNIKÁTNÍ a SUPER JEDNODUCHÝ taneční program, který ti ve své komplexnosti otevírá celou škálu benefitů. Ptáš se jakých? Z praxe a zkušeností grůverů, co se již s touto taneční metodou setkali je to:

 • odreagování
 • nastartování svého zdravého a naturálního sebevědomí
 • sebepřijetí
 • interaktivní poznávání
 • uvolnění základních principů pochopení toho kdo jsi
 • sdílení a radost s druhými lidmi
 • vytváření lepšího života pro sebe a ostatní lidi
 • respekt k sobě i druhým lidem
 • posílení sebevědomí
 • zlepšení fyzičky
 • uvolnění emocí
 • vymazání stresu
 • navázání nových kontaktů
 • objevení vášně
 • ukotvení sebe na světě
 • formování postavy
 • hubnutí tuků
 • nalezení poslání ve svém životě
 • mnoho mnoho dalšího...

Vím, zní to jako nádherná pohádka, ale energie této léčivé metody má opravdu neuvěřitelný přesah ve své svobodě a autenticitě, kdy každý je VÍTĚZ a nikdo nedělá nic špatně.

Jak lekce probíhá?

Pod vedením dynamické a osvícené lektorky Martinky  projdete 55ti minutovým workshopem a vyzkoušíte mnoho různých tanečních stylů, které se skládají jen a pouze z velice jednoduchých a přirozených stylů tance.

Začneme pomalou skladbou a prohřejeme svaly, šlachy. Pomalu naladíme svou moudrost ke svému projevu v tanci a otevřeme taneční vášeň uvnitř našeho srdce. Pozvolna se naučíme taneční chůze v různých rytmech a stylech. Přejdeme k nácviku sebevědomých póz a změn směrů, různých rytmických kroků, které jsou ale opravdu tak jednoduché, že je zvládne úplně každý. Lekce má své tempo a gradaci, projdeš si škálou pohybů a žánrů, které tě chytí za srdce. Naučíš se vše přirozeně a jednoduše. Naučíme se tančit v prostoru, všemi směry, různými styly od moderních, oldies, funky, twistových, jemných, romantických i bláznivě ulítlých punkových rockových vypalovaček. Závěrem lekce tě čeká nádherná léčivá relaxace v pozici Shavasana, kdy své tělo necháš plout ve svých vibracích světla a lásky. Podíváš se do hlubin svých krásných snů a přání a sáhneš si na energii, která tě dovede k jejich realizaci.

Máš zkušenost že se při tanci stydíš?

Nemusíš se bát. Ti, co mají své vnitří hranice, bývají právě ti nejcitlivější a nejlepší pro tento svět. V Groovu nesnažíme se vypadat jako někdo, nebo být jako někdo, ale stáváme se naprosto přítomní ve svém těle a učíme se nacítit se do každého tanečního pohybu tak, aby byl pro nás co nejpříjemnější. Učíme se trénovat LASKAVOST ke svému tělu, ke své PŘIROZENOSTI a práva na šťastný život. Učíme se vzájemnému RESPEKTU a umění podívat se sobě do očí, v pilířích světa, které jsou pro tento svět ZÁSADNÍ a to je, co máme právě udělat. Skvělý tanečník je v každém z nás.  Můžeme přijmout svůj tanec a následně pak i svůj život jako zásadní FAKT UMĚNÍ  a práva na štěstí. V hodnotách, jako je sdílení, čistota, štěstí, radost a láska, se kterou se navzdory vývoji dnešní společnosti musíme podívat do očí druhým lidem a to ZCELA BEZ STUDU, VÝČITEK A PLACHOSTI před sebou samým i ostatními lidmi. Můžeme cítit, že to, kam tančíme, s kým a jak, má daleko hlubší přesah nad materialismem a konzumem, který vytváří zmatek a zamyká lidem srdce a zavírá oči. Máme zde totiž POVOLENÍ se cítit u tance skvěle. Zde máme šanci mít SVOBODU a přestože ji ctíme od počátku své existence, někdy jsme něčím zapomněli, musíme ji objevovat znovu, TO KDO JSME V TANCI, je světlo, plné radosti, síly a lásky. Přebíráme zde zodpovědnost a jsme od počátku těmi, kteří sebe a tím i tento svět mění k lepšímu.

Toť Groove - Let´s  make the world UNITED AND LOVING... Let´s make the dance over the planet Earth ...

Pokud existuje něco, co vede k léčení těla na fyzické i psychické úrovni, je to právě tanec Groove.

Pravdy metody Groove:

Nikdo se nestará o to jak vypadáte - a pokud ano, je to jejich problém.
Vaše cesta je správná cesta - a když jdete svou cestou, nemůžete jít špatně.
Nikdo to za vás neudělá.
Nemůžete něco správně pochopit - dokud jste to nevyzkoušeli, nezažili nebo neprocvičili.

PŘIJĎ SI UŽÍT GROOVE A TANČI, JAKO KDYŽ SE DÍVÁ CELÝ SVĚT A TY JSI TAK PLNÝ SEBEVĚDOMÍ, ŽE TANČÍŠ, JAKO KDYŽ SE NIKDO NEDÍVÁ...(Martina Šárová)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.