Ájurvédská indická masáž hlavy a Aromaterapie

3etw4trflck-ayurveda-utensils.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Štepánka a Drahomíra Vás provedou úžasným propojením ájurvédské masáže a aromaterapie, společně se naučíme využití aromaolejů v praxi a ájurvédskou indickou masáž.

Aromaterapie

Štěpánka Zeithamlová je registrovaná homeopatka a profesionální aromaterapeutka. Aromaterapii se věnuje již od roku 2007. Štěpánka vám pomůže objevit cestu k využití vůní v běžném životě. Svět vůní báječně napomáhá k harmonizaci a podpoře léčebných procesů. Je úžasné pozorovat změny, které nám napomáhá uskutečnit svět vůní, a to nejen v našem přístupu k životu a k našemu zdraví, ale i ve využití při vytvoření příjemné domácí atmosféry.

Od roku 2012 cvičí styl Čchen Thaj-'ti čchüan.a Tchaj-'ti Čchi-kung pěti elementů. Více informací si přečtete www.stepankazeithamlova.cz

Ajurvédská masáž

Drahomíra Šmídová vás provede úžasnou ájurvédskou masáží. Ájurvédská masáž hlavy je starověká indická technika harmonizace těla i duše. Naučíte se, jak druhého uvolnit, navodit pocit zdraví, klidu a psychické pohody. Uvolňuje celkové napjetí v těle a stimuluje celkovou regeneraci. více na www.carezza-masaze.cz

Drahomíra je lektorka masáží a homeopatka. Od roku 2011 se věnuje tchaj-'ti Yang Taiji Quan sestava 28 a 108 a cvičení s mečem a vějířem pod vedením Jany Šedivé. 

Doprovodné fotky

  • 6x4fcxbwz7n-ajurveda.jpg
  • 44h15tlqf5f-ajurveda.jpg
  • 5a6dxzi9rsa-ajurveda-3.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.