Vánoční výběr kurzů

5 jazyků lásky

6bj75id8dku-img-7784-1.jpg

Martin Kunt

Vztahy a komunikace jsou mojí radostí, profesí a životní misí... Ve firemním prostředí se tomu říká marketing. A doma asi láska. Osobní život se nám prolíná s životem pracovním... vše souvisí se... Více o lektorovi »

6bj75id8dku-img-7784-1.jpg

Martin Kunt

Vztahy a komunikace jsou mojí radostí, profesí a životní misí... Ve firemním prostředí se tomu říká marketing. A doma asi láska. Osobní život se nám prolíná s životem pracovním... vše souvisí se... Více o lektorovi »

16fa7xnmtue-5-jazyku-lasky.jpg
Dle libosti, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Zábavný, povídavý a objevný workshop o komunikaci mezi partnery. 
Objevně otestováno na mé ženě a mé osobě. Opravdu překvapivé a přitom jednoduché... Pro ženy i pro muže... Ženy to v hloubce tuší a nepoužívají, pro nás chlapy je to opravdu objevné:))
Věděli jste, že existuje 5 jazyků lásky? Jsou to např.: ČAS A POZORNOST nebo třeba FYZICKÝ KONTAKT. Pojďte objevit i ty ostatní a hlavně poznat ten svůj.
Když je budete ovládat, budete šťastní...

Workshop je určen pro všechny z vás, co si odpoví alespoň 1x NE :)

  • Znám svého partnera opravdu na 100%?
  • Dokáži vždy rozpoznat, co partner potřebuje?
  • Vím, co partner právě prožívá?
  • Poznám, co považuje za projev mé lásky?
  • Jsem si vědoma, čím partnera posiluji?
  • Umí mi partner a já jemu dodat energii?
  • Jsem přesvědčen(a), že to závisí jen na partnerovi?
  • Myslím si, že můj vztah nemůže být lepší?

Komunikací a vztahy se zabývám polovinu svého života. Ve firemním prostředí a poslední dobou i mezi partnery. Říkáte si, že jste to probrali už ze všech stran? Pak věřte, že ještě ne…

Na workshopu si ukážeme mužskou i ženskou energii a důležitost polarity, dále probereme strukturu dialogu, když o něco jde. Společně se ponoříme do hloubky možných příčin a důsledků, přičemž se dostaneme k filozofické otázce: Co bylo dřív, slepice nebo vejce? A má cenu vyčítat si minulost?

Seznámím vás s 5 jazyky lásky, jejichž definice je založena na postupech Gary Chapmana a Randy Southern. Odnesete si TEST, který vám usnadní poznání vašeho primárního jazyku lásky a zároveň poslouží k poznání primárního jazyku lásky vašeho partnera.

Odejdete obohaceni o inspiraci, jak poznat jazyk lásky svého partnera. Naučíte se jednoduché a funkční techniky strukturované komunikace. Dostanete chuť stát se „nožičkou libového párečku“.

Co se bude dít?

Seznámíme se. Naladíme se na téma vztahy a komunikace. Ukážeme si, jak může probíhat strukturovaná komunikace. Naučíme se jednoduché a funkční komunikační techniky. Uděláme si test na poznání vlastního jazyku lásky.

 

Proč kurz absolvovat?

Protože komunikace ve vztahu je primární a základní dovednost a dá se naučit! Protože pohoda ve vztahu Vám obohatí celý Váš život. Protože váš partner ocení aktivní přístup. Protože to stojí za to!

 

Těším se na Vás.

Martin

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.