2yiz2zrr0s6-katerina-bockova-foto.jpg

Katy Bocková

Na Naučmese od 10. 10. 2017. Navštívil/a 3 kurzy.

Ahoj,

jsem Katy a jsem profesionální lektor/trenér a kouč. Přes deset let pracuji s lidmi, začínala jsem na pozici obchodníka, posunula se dále na pozici manažera obchodního týmu a z té pak na pozici školitele, lektora, kouče.

Za svou praxi jsem potkala stovky lidí a slyšela stovky zajímavých příběhů a osudů. Viděla, jak se lidé podm mým vedením posouvají v kariéře, v soukromém životě a mění se doslova před očima.

Podporuji v lidech objevení sebehodnoty, sebevědomí a sebelásky. Jen tak pak v životě můžeme mít, co opravdu chceme - zdravé vztahy, úspěch v zaměstnání, zdraví, lásku, radost a život v hojnosti. Vše začíná u nás samotných. Pokud chceme, můžeme mít vše, po čem toužíme.

Ve své práci se soustředím na nalezení jedinečnosti a originality každého člověka, podporu a rozvoje silných stránek. Pracuji také s nalezením, odstraněním bloků a kódu podvědomí, které někdy mohou být zábranou v dosahování toho, co chceme. 

Prošla jsem řadou kurzů, koučovacích technik a metod, které sama předávám dále. Na akademické půdě jsem vystudovala Psychologii a Speciální pedagogiku a také Andragogiku se zaměřením na Personální management a řízení. Žila jsem ve Velké Británii, kde jsem načerpala spousty inspirace pro mou dnešní práci.

I já mám svůj silný životní příběh, o který se ráda s vámi podělím na svých kurzech. Per aspera, ad astra. 

Katy

Katy

Kurzy na seznamu přání:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.