5g7zi6ask23-3.jpg

Kateřina Bocková

Na Naučmese od 8. 9. 2019.

Téměř před deseti lety, jako čerstvá absolventka posledního ročníku univerzity, v oboru Personální management a řízení, jsem si na zelené louce vybudovala svůj vlastní obchodní tým a splnila si sen být manažerkou.

Po získání bohaté praxe jsem přijala nabídku manažerské dovednosti trénovat a předávat tak dále desítkám a stovkám nadšených lidí, kteří se rozhodli pro tuto životní roli. Tréninku manažerských a soft skills dovedností se dnes věnuji více než šest let. Soustředím se na práci zejména v dlouhodobých vzdělávacích projektech v průměrné délce šest měsíců až jeden rok, jejichž cílem je nejen trvalá změna, ale hlavně přinesení zisku společnosti. Prošla jsem řadou výcviků a seminářů na metody trénování, jako jsou Výcvik v koučování s certifikací, Výcvik v zážitkové pedagogice. Žila a studovala jsem ve Velké Británii, odkud dodnes čerpám inspiraci pro metody rozvoje, manažerského řízení a komunikace.

Doposud jsem se věnovala rozvoji manažerů a obchodníků v korporacích a u středních podnikatelů. Jako reference uvádím společnosti MetLife, Kooperativa, Generali česká pojišťovna, Avon cosmetics, a pro mně velmi zajímavý projekt Manažerská univerzita pro podnikatele, členy Okresní hospodářské komory.

Kateřina Bocková

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?