5g7zi6ask23-3.jpg

Kateřina Bocková

Na Naučmese od 8. 9. 2019.

Ahoj, jsem Kateřina Bocková, a ve své práci se již pět let aktivně věnuji rozvoji, vzdělávání a podpoře všech, kteří se rozhodli pracovat ve sféře businessu a managementu. Mám zkušenosti jak z významných korporací, tak s podporou start-up projektů a podnikatelů, kterým se rozvinul business a zároveň potřebují rozvinou své manažerské dovednosti, pro efektivní fungování rostoucí společnosti. 

Sama jsem si prošla cestou praxe, přes konzultanta v prodeji služeb (B2B, B2C), tak manažera obchodního týmu, ze které jsem se pak rozvinula do pozice na které působím dnes - Projekt Manažera/Lektora a Kouče.

Na akademické půdě jsem vystudovala Psychologii (Bc.) a Andragogiku (Mgr.), mám certifikáty na alternativní rozvoj a vzdělávání (Koučovací výcvik 2019, Zážitková pedagogika, 2016). Žila a studovala jsem ve Velké Británii, kurzy v případě zájmu vedu i v anglickém jazyce.

Za svou praxi jsem provedla změnou spousty obchodníků, manažerů a lidí, pracujících s lidmi. Na mé práci mně nejvíce baví osobní příběhy každého jednotlivce, a budování kvalitních vztahů, ať už ve sférách businessu nebo v osobní rovině. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?