8w27aq4fn18-mg-5861.jpg

Eva Lonie

Na Naučmese od 4. 10. 2018.

Původem jsem daňový poradce a britský Chartered Accountant. 12 let jsem měla obchod a eshop s nábytkem a doplňky do bytu Ma Maison, který jsem prodala a poslední 2 roky jsem jednak začala podnikat na amazon.com a dále se věnovat messenger marketingu a chatbotům, které podle expertů změní online obchodování a vůbec nákup zboží a služeb již za krátkou dobu. 

A protože jsem viděla obrovský potenciál, který messenger chatbot má oproti email marketingu, a to míry otevření (opening rate) 80-90% a míru prokliknutí 20-40% (oproti 20% a 3%, které jsou průměry u emailů), tak bych se ráda o to, jak chatbot může pomoct jakékomukoliv byznysu ráda podělila.

V této době všichni chtějí okamžité uspokojení svýt potřeb a FB messenger jim toto přesně splňuje. FB již před 2 roky umožnil firmám komunikaci se zákazníky a zatím této úžasné příležitosti využívají jen velké značky a progresívní menší firmy. 

Buďte jednimi z nich! Zvýšíte si rychleji tržby a vaší zákazníci budou spokojenější, protože budou s vámi moci komunikovat tak jak jsou zvyklí a vyhovuje jim to.

Dříve nebo později tato jedinečná možnost pomine, neboť stejně jako email, i messenger bude přehlcen a dost možná pro firmy i zpoplatněn. Teď je tedy ten správný čas vaši firmu rozjet rychleji než doposud. :)

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?