Slavíme 6. narozky!
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
7e9jg6c7pb2-objevime-svet-schonebach-1.jpg

Nebojte se cestovat s dětmi!

Děti na cestách nejsou otravná přítěž. Cestování s dětmi je zábava, opravdu! Chce to jen malou změnu v myšlení. Náš kurs vás o tom jistě přesvědčí.

Brno
4us98yfv20s-img-2323.jpg

Výroba přírodní kosmetiky - jarní byliny a příprava na léto

Přivítáme jaro a vyrobíme si tinkturu z čerstvých bylin plných síly, připravíme se na letní sluníčko krémem s ochranným faktorem a balzámkem na rty a k tomu si ušleháme pleťový krém s květovými vodami.

Brno
20150608-135629-screen-shot-2015-06-08-at-13.21.01.png

Vědomý dotek

Na tomto kurzu vstoupíme na cestu vnímání vlastní energie, která nám umožní vnímat energii druhých. Budeme se věnovat umění doteku, intuitivní masáži, sestavě na uvolnění vnitřní energie, práci na energetických drahách, uvolnění těla a nastartování l

Brno
9eh7xhoxmip-im-en-cover-2.jpg Kurz je zdarma

Improv Open Class

Improvisational theatre open class for everyone is an opportunity to play, to create and to learn. Come to the training to discover your creativity, playfulness and the ability to be here and now.

Brno
88seveqaipp-tvorba-osobni-vize.jpg

Workshop: Tvorba osobní vize, objev svoji cestu ke spokojenému životu

Věřím, že všichni v sobě máme víc, než si myslíme, nebo si osobně připouštíme. Pojďme společně objevit a realizovat tvůj směr, a vytvořit vizi ke spokojenému životu. Společně to zvládneme.

Brno
89d4bw5jnzm-im-cover-3.jpg Kurz je zdarma

Improdílny - Otevřené tréninky improvizace

Otevřené tréninky improvizace pro každého jsou prostorem pro hraní, tvoření i učení. Přijďte i vy objevit svoji kreativitu, spontaneitu a mnoho dalšího. To vše, v rámci Improdílen, na jevišti bez diváků.

Brno
1xib3h9873t-seo.jpg

SEO pro začátečníky aneb jak získat relevantní návštěvnost

Spuštěním nových webových stránek to vše teprve začíná. Ukáži vám, jak se o ně starat s minimálním rozpočtem a jak pěstovat jejich obsah tak, aby vám vyrostly v prostředek, který přivede zákazníky, čtenáře či fanoušky.

Brno
8a90bhco18g-fb-img-1519577351108.jpg

Vědomé cítění

Chcete vnímat lépe své pocity, chcete je využít ve svém životě jako zdroj vaší energie? Chcete budovat svět, kde pocity nejsou negativní ani pozitivní, kde pocity jsou jen zdroj energie, kterou směřujete vaše jednání?

Brno
3xrdpxchmlk-dsc-0051-nef.jpg

Výroba přírodní kosmetiky I. - šampuk, antiperspirant, tělové máslo, odličovací mléko

Volně navážeme na úvodní kurz a vyrobíme si tuhý šampon, krémový antiperspirant, tělové máslo a odličovací mléko.

Brno
88ffnsa238z-2slsof7lbbj-pokrocilins.jpg

Výroba přírodní kosmetiky pro pokročilé

Míchání přírodní kosmetiky tě nadchlo, výroba pleťových krémů, tělových mlék a pomád na rty je prima, ale chtělo by to ještě něco. Přijď na kurz a já se s tebou opět ráda podělím o zkušenosti, recepty a triky.

Brno
49olvti4518-male-cerne-zaklady-ukazka-3.jpg

Osobní styl

Naučte se lépe reflektovat svou osobnost navenek prostřednictvím oblékání. Poradím vám, jak dát pozitivně vyniknout vaše přednosti, pracovat se svým šatníkem a vhodně ho doplňovat. Kurz je zábavný a interaktivní, bude k dispozici oblečení a doplňky.

Brno
20140603-004716-kajnar.jpg

Jak úspěšně kandidovat v komunálních volbách 2018

Před blížícími se komunálními volbami vám poradím a ukážu, jak dát dohromady efektivní strategii pro vaši volební kampaň, jak si budovat síť příznivců a jak se dostat do povědomí voličů. Z mnoha vlastních zkušeností dobře vím, jak PRAKTICKY na to.

Brno
32pgucak9v3-9qmeizzmvcx-cascalaunch-photo-1-1-1.jpg

Úvod do Mindfulness

Mindfulness nabízí cestu k většímu porozumění naší mysli, emocím a vlastního těla. Díky tomu máme možnost být více „nad věcí“ a mít osobní i pracovní život více ve svých rukou.

Brno
20140303-143149-chleba.jpg

Kvaskový chléb - upečme si bochník

Jeden z mála kurzů, z kterého si odnesete celý bochník chleba a vyzkoušíte kompletní postup přípravy.

Brno
6nxjvuhd7tv-time-management-1.jpg

Zkrocení diáře

Jak stíhat vše důležité a hlavně jak stíhat žít svůj vlastní život. Začnete zvládat všechny svoje úkoly s lehkostí a do svého plánování vneseme pořádek.

Brno
820mgtoo08t-20140430-101205-obrazek.jpg

Lockpicking - Otvírání zámků šperhákem

Chcete se naučit otevřít zámek šperhákem jako v detektivních seriálech? Postavit se výzvě a překonat zámek jen vlastní dovedností a znalostí? Přijímáte zámek jako výzvu? Pak je tento kurz pro vás.

Brno
7xkmvgzjdnr-vytvaruj-si-profesi.jpg

Vytvaruj si svoji profesi / podnikání

Potřebujete rozpustit mlhu nejistoty a prolít světlo na profesní směr, kterým se vydáte s lehkostí a přesvědčením, že je pro Vás ten pravý? Chcete se vyznat v tom, co Vám jde nejlépe a jak toho využít při změně práce?

Brno
7mc1bs978sf-valentines-day-3124846-960-720.jpg

Tajemství, jak najít věrného a milujícího partnera

Jednou provždy zjistěte, proč si vybíráte stále stejné typy partnerů! Naučte se odhalit nevhodného partnera už na prvním rande a poznat toho pravého na celý život. Odhodíte růžové brýle a objevíte trojúhelník štěstí.

Brno
1q44nhoyvuq-img-0183n.jpg

Fotospoušť! Akční fotokurz bez zbytečné teorie

Máte doma vysněnou zrcadlovku, ale pořád fotíte na automatický režim? Tak na automat zapomeňte a přijďte na kurz, kde vám jednoduše vysvětlíme jak na pěkné fotky. Konec rozmazaným fotkám se špatnou kompozicí!

Brno
92zxhvm7lou-img-1346.jpg

Výroba domácí přírodní kosmetiky - krém na sluníčko, balzám na rty a tuhý šampon

Letní várka přírodní kosmetiky v podobě bezpečného krému na sluníčko, výživného balzámku na rty a šamponu skvělého na cesty.

Brno
3gx5ijeohe5-istock-491486796.jpg

Jak zábavně a efektivně na firemní SOCIÁLNÍ SÍTĚ?

Chcete využívat potenciál sociálních sítí naplno? Od A do Z si v praxi ukážeme, jak to všechno správně skloubit vám na míru, jak využívat všechny tajné triky a jak na tom vydělat. Klikněte a čtěte víc!

Brno
5123320-5149web.jpg

Právní základy pro grafiky: jak si krýt záda

Autorská práva zdaleka nejsou jedinou oblastí, kterou by měl mít každý grafik v malíčku, aby se vyhnul nechtěným právním opletačkám. Přijďte

Brno
9435790-img_0967.jpg

Bydlí s námi luštěniny aneb jak na ně

Při našem setkání si povíme a ukážeme, proč jsou to naši kamarádi a naučíte se obohatit náš jídelníček jejich úpravou na různé způsoby.

Brno
28mulhy5udq-chart-2785979.jpg

Jak udržet svůj business ziskový

Chcete, aby Vaše podnikání šlapalo jako švýcarské hodinky? Přijďte posunout Vaše podnikání na další úroveň a nastartovat dlouhodobý a stabilní růst.

Brno
4304470-komunikace.jpg

Asertivita nebo spíš nAsertivita? Proč mi není nasloucháno? Proč se neprosadím?

Využijte Vašeho komunikačního talentu k získání života po kterém toužíte. Asertivita je často užívaným a málo pochopeným termínem, který přímo souvisí s naším vnitřním postojem sami k sobě. Pochopíte-li podstatu, naleznete řešení a možnosti.

Brno
2pc52pven1c-10-logo.jpg

Rytmus v těle i v životě

Objevte rytmus v těle, pohybu, dechu. Vytvořte s námi orchestr a zažijte sílu skupiny. Znáte barevné trubky Boomwhackers? Naučíme se na ně hrát. A taky si zahrajeme na tělo, různé perkuse a zapojíme i náš hlas.

Brno
5ge8sudd352-anglicky-za3-mesice.jpg

Anglicky za 3 měsíce

Úvodní a ochutnávkový workshop do projektu Anglicky za 3 měsíce. Jazykový specialista (polyglot) Filip Slunský a trenér paměti René Müller spojili své síly, aby vznikl tento jedinečný projekt. Naučte se rychle učit.

Brno
7706940-relaxace.jpg

Ájurvédská indická masáž hlavy

Na tomto kurzu se naučíte 45minutovou indickou masáž hlavy, která je relaxační terapií založenou na prastarém ájurvédském léčebném systému s využitím aromaterapie.

Brno
9275380-istock_000018400505medium.jpg Kurz je zdarma

Kurz tvůrčího psaní pro blogery a blogerky

Přijďte se dozvědět víc o psaní na blog a zjistit, jak své texty udělat čtivější a jak přitáhnout více čtenářů.

Brno
7748990-writing1.jpg Kurz je zdarma

Kurz tvůrčího psaní pro začínající spisovatele

Přijďte se naučit hlavní zásady psaní prózy. Ať už píšete romány, povídky nebo fejetony, přijdete si v tomto kurzu na své.

Brno
8998500-snimek-obrazovky-2016-03-20-v 21-19-22.png

Zpěv po mongolsku #2: Zesílení alikvotů a navazující techniky

Navazující kurz určený účastníkům prvního Zpěvu po mongolsku nebo lidem kteří alikvoty už znají a občas si je zpívají. Budem se zabývat zesílením alikvotu, nadstavbovými technikami a pokračovat v dechových cvičením a rozvíjet je.

Brno
1w395n06vni-ovladnete-pismenka.png

Ovládněte písmenka a pište perfektní texty

Texty na blogu, eshopu, v diplomové práci nebo inzerátu mnohé vypovídají o vás samotných. Vyhněte se nejčastějším chybám v gramatice a úpravě. Pište bez chyb. Stačí opravdu málo a vaše texty budou vypadat mnohem lépe.

Brno
64eet2fes01-naucmesepdf-copy.jpg

Kurz paměti - triky, které vám změní život

Představte si svět, ve kterém si lidé umí zapamatovat cokoliv hned na poprvé! Například sto literárních autorů a jejich díla jen za 15 minut. Čísla, hrací karty, binární kódy, seznamy, datumy, jména nebo cokoli jiného... Hodilo by se Vám to?

Brno
8468660-screenshot_3.jpg Vyprodáno

Výroba přírodní kosmetiky aneb vlastní kosmetika lehce a jednoduše

V kurzu se dozvíš, co obsahuje komerčně vyráběná kosmetika a jak tě obohatí domácí výroba přírodní kosmetiky. Poskytnu ti odkazy na literaturu. Naučím tě, jak si doma vyrobit kvalitní přírodní kosmetiku bez chemie.

Brno
4414440-5241890-fb-img-1484516828297.jpg Vyprodáno
Volný termín je 23.9.

Šťastná cesta životem s Pěti Tibeťany

Toto cvičení je speciální sestava pěti na sebe navazujících cviků, které vedou k rovnováze těla i duše. Tvoje tělo zůstane stále ohebné, pevné, budeš mít více energie, odolnější psychiku a více životní síly.

Brno
9689260-dsc-3178.jpg

Naučte se v přírodě nejenom dívat, ale i vidět

Na příjemných tematických procházkách se nejenom naučíte poznávat naše stromy a byliny, ale dozvíte se o těchto našich spoluobyvatelích i mnoho zajímavého.

Brno

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.