• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
4n4wwzqjt9j-9xz4exbobc3-stones-2043707-640.jpg

Sebepoznání pro lepší komunikaci

Chcete se vyznat ve svém životě a zjistit, co je pro vás nejdůležitější a na co se zaměřit? Chcete, aby vás druzí chápali? Začněte u sebe. Věnujte si čas na pochopení sama sebe a uvidíte, že se změní i vaše komunikace s druhými.

Brno
9upcnvupmtb-jquery.png

jQuery pro začátečníky: jak na manipulaci s prvky webové stránky

Tvoříte web, chcete oživit prvky na stránce, ale máte jen základní povědomí o JavaScriptu? Během odpoledne se naučíte vše potřebné k tomu, abyste pomocí JavaScriptu a jQuery zvládli manipulovat s prvky na stránce.

Brno
41lahjd90uy-silhouette-1082129-1280.jpg Zbývá už jen poslední místo

Smysluplné rozhovory

Co se stane, když se sejde skupina cizích lidí, přeskočí běžné seznamovací fráze a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Brno
5wwxfdy7doc-dsc-0012.jpg

Perština pro cestovatele

Cestujete do Íránu? A chcete se domluvit? Koupit si alespoň čaj a pozdravit známé? Od toho je tady Perština pro cestovatele.

Brno
1440600-tt.jpg

Seznam se s ní na ulici - víkendový kurz

Pokud se chceš naučit, jak oslovovat ty nejkrásnější holky přímo na ulici, tak je tento víkendový kurz pro Tebe

Brno
6fed4sxaiyt-mind-cover.jpg

Mysl jako Projektor

"Svět je projekce tvojí mysli. Dobrá mysl, dobrý svět. Špatná mysl, špatný svět. Žádná mysl, žádný svět." Jak mít dobrý svět? To se naučíš na tomto celodenním kurzu.

Brno
20151008-172719-jakofoto.jpg

Rétorika nejen pro introverty

Čeká vás prezentace nebo veřejné vystoupení a máte obavy, že se nebudete cítit ve své kůži? Bojíte se, že to dopadne špatně? Nebojte se víc, než je nezbytně nutné. Pomohu vám.

Brno
6247680-4-indian-food.jpg

Základy indického vaření aneb zdravotní aspekty indického stravování

Indická kuchyně dokáže být nejen kořeněná. Přijďte i ti, co dáváte přednost nekořeněným jídlům. Stoupenci zdravé výživy...i pro Vás je kurz určen. Přijďte se něco nového dozvědět, naučit, dobře se najíst...

Brno
3609080-foto-naucmese.jpg

Arabština pro cestovatele

Plánujete cestovat do arabského světa? Chcete tam sejít z prošlapaných turistických cest? Nebo si jenom toužíte objednat mátový čas v zapadlé kavárničce v Marrákeši? Arabština pro cestovatele je ta správná volba.

Brno
3r5ag1jeyue-soulmate.jpg

Soulmate

Díky metodám v tomto kurzu si můžete přitáhnout životního partnera nebo vnést do svého života trvalé přátelství. Jste připraveni potkat někoho, s kým se budete cítit hluboce spojeni na úrovni duše,sdílet s ním či s ní společnou cestu a společně růst?

Brno
4414440-5241890-fb-img-1484516828297.jpg

Šťastná cesta životem s Pěti Tibeťany

Toto cvičení je speciální sestava pěti na sebe navazujících cviků, které vedou k rovnováze těla i duše. Tvoje tělo zůstane stále ohebné, pevné, budeš mít více energie, odolnější psychiku a více životní síly.

Brno
7m1r1hobp34-garbage-2729608-1920.jpg

Zero waste domácnost: mýtus nebo realita?

Zero waste se pro spoustu lidí zdá jako věda, o kterou člověk usiluje léta. V kurzu se naučíte tipy na to, jak žít bez odpadu, zdravěji, levněji a také jak si zařídit domácnost tak, aby vás obklopovaly zážitky a ne věci.

Brno
89d4bw5jnzm-im-cover-3.jpg Zbývají už jen 2 místa

Improdílny - Otevřené tréninky improvizace

Otevřené tréninky improvizace pro každého jsou prostorem pro hraní, tvoření i učení. Přijďte i vy objevit svoji kreativitu, spontaneitu a mnoho dalšího. To vše, v rámci Improdílen, na jevišti bez diváků.

Brno
2tuy9dlmmwc-malovani-dsc2654.jpg

Abstraktní malování

Ukážu ti, že k malování není potřeba škol a roků strávených se štětcem. Malování je odpočinek, je to prostor pro zklidnění mysli. Je to kreativní činnost, která probouzí inspiraci a dělá nás šťastnými.

Brno
977qmn79bpm-95b162-52736060fdcb42b3932d6883bc0c84c8-mv2.jpg

Zkrocení diáře

Jak stíhat vše důležité a hlavně jak stíhat žít svůj vlastní život. Začnete zvládat všechny svoje úkoly s lehkostí a do svého plánování vneseme pořádek.

Brno
15md0i9mbc4-graphicstock-business-people-with-their-hands-together-in-a-circle-hox71hqr2g.jpg Zbývají už jen 3 místa

3 kroky jak zpět do práce po rodičovské dovolené - IT kurz

1. zvládnutí práce s Wordem a Excelem - formátování textů, tvorba tabulky pro rodinný rozvrh a rozpočet 2. založení pracovních profilů na internetu, tvorba životopisu 3. zvládnutí práce s Facebookem - tvorba událostí, založení skupiny

Brno
6813470-img_0954.jpg

Pickels a spol. aneb výroba kvašené zeleniny

Máte rádi kysané zelí, pikantní saláty a vůbec zeleninu trochu jinak? Stačí k tomu obyčejné pomůcky a nádoby, které má doma úplně každý.

Brno
6xdh7hgzs3i-slice1.png

Grafika hravě s programem Affinity Designer

Konečně je tu profesionální nástroj, který hodně umí a nestojí jmění.

Brno
7333720-depositphotos_33762425_m-2015.jpg Vyprodáno
Volný termín je 24.4.

Jak naplánovat pořízení vlastního bydlení

Plánujete v průběhu 5 let pořizovat vlastní bydlení, a zajímá Vás jak efektivně financovat Váš sen a nepřijít o všechny úspory? Navštivte náš kurz s finančním poradcem, advokátkou a hypotečním specialistou, kde dostanete odpovědi na všechny otázky.

Brno
8mwz4mz70hx-kurz-quiet-book.jpg

Jednoduchá metoda jak ušít Quiet book pro děti podle Montessori

Objev jak ušít Quiet book podle svých představ. Dostaneš jednoduchý návod krok za krokem a vše zvládneš sama i jako člověk šitím nepolíbený. :-) Prozradím ti jednoduchou techniku pro každou aplikaci.

Brno
3o20t0nfq5b-naucmese-kurz.png

Workshop: Strategie volební kampaně za 4 hodiny

Kandidujete nebo vedete volební kampaň? Naučím vás pojmenovat hodnotu, kterou přinášíte světu. Naučím vás definovat segmenty voličů a marketingové kanály. Naučím vás vytvořit strategii za jedno odpoledne.

Brno
2pmx048zeqz-the-eleventh-hour-2117015-1280.jpg

Jak se rozhýbat v životě a práci

Kdo jsem? Jaké je moje poslání? Jakou mám dělat práci? Jak se nevzdávat? A jak se z toho nezbláznit? Praktický kurz vám pomůže najít odpovědi na tyto otázky.

Brno
2yxxmvacf5e-5lus5jzyrr6-10-2.jpg

Mindfulness v praxi

Jak zvládat ty dotěrné myšlenky při meditaci? Jak najít správnou techniku, která mě bude bavit a budu mít výsledky? Jak najít trpělivost, vydržet, nevzdát to a užít si to? Povíme si na tomto kurzu!

Brno
9j61t6glagd-christmas-2595533-1920.jpg

Grafický design a typografie

Co si pod pojmem grafický design a typografie můžeme představit. Budeme si povídat o grafickém designu a typografii v praxi o základech kaligrafie, kde nejčastěji se můžeme setkat s typografií a grafickým designem.

Brno
6w2cwbm1w1f-dsc07852.jpg Vyprodáno
Volný termín je 15.3.

Základní kurz Latte Art

Naučíme se úplné základy kreslení do cappuccina pomocí techniky latte art.

Brno
1w395n06vni-ovladnete-pismenka.png

Ovládněte písmenka a pište perfektní texty

Texty na blogu, eshopu, v diplomové práci nebo inzerátu mnohé vypovídají o vás samotných. Vyhněte se nejčastějším chybám v gramatice a úpravě. Pište bez chyb. Stačí opravdu málo a vaše texty budou vypadat mnohem lépe.

Brno
20150617-134053-p3230053.jpg

Radkova Rétorika #1: „Poslouchají mě vůbec?“

Vyprávíte příběh a přátelé ztrácejí pozornost. Sdělujete něco kolegům a oni Vám skáčou do řeči. Mluvíte před skupinou lidí, klepe se Vám hlas a najednou nevíte, co říct. Mluvit umíme každý, ale já Vás to naučím lépe.

Brno
8468660-screenshot_3.jpg Zbývá už jen poslední místo

Výroba přírodní kosmetiky aneb vlastní kosmetika lehce a jednoduše

V kurzu se dozvíš, co obsahuje komerčně vyráběná kosmetika a jak tě obohatí domácí výroba přírodní kosmetiky. Poskytnu ti odkazy na literaturu. Naučím tě, jak si doma vyrobit kvalitní přírodní kosmetiku bez chemie.

Brno
20140303-143149-chleba.jpg

Kvaskový chléb - upečme si bochník

Jeden z mála kurzů, z kterého si odnesete celý bochník chleba a vyzkoušíte kompletní postup přípravy.

Brno
5wvr01wxuhk-35i3v50rji7-8864870-img-9507.jpg

Dech a sexuální energie: jak se dechem nabít a rozvést energii do celého těla

Naučíme se správně dýchat a rozvádět energii do celého těla. To vám pomůže v cílené transformaci sexuálního napětí, které můžete využít jen tak během dne, abyste měli více energie, anebo přímo v akci, abyste jste mohli "prodloužit potěšení v čase"...

Brno
20130726-195647-befunky-viewfinder-8.jpg.jpg

Píšu deník

Asi nejdůležitější a nejcennější práce, jakou kdy člověk může v životě udělat, je poznat sám sebe. Já vás chci inspirovat k tomu, abyste si psali deník a poznávali se. Možná budete překvapeni, co se sami od sebe dozvíte.

Brno
28mulhy5udq-chart-2785979.jpg

Jak udržet svůj business ziskový

Chcete, aby Vaše podnikání šlapalo jako švýcarské hodinky? Přijďte posunout Vaše podnikání na další úroveň a nastartovat dlouhodobý a stabilní růst.

Brno
9eh7xhoxmip-im-en-cover-2.jpg Kurz je zdarma

Improv Open Class

Improvisational theatre open class for everyone is an opportunity to play, to create and to learn. Come to the training to discover your creativity, playfulness and the ability to be here and now.

Brno
3w4lr98qpu4-img-0004.jpg

Otevření hlasu pro lepší mluvený projev a zpěv

Zbavíte se kolísání svého hlasu. Už se nebudete bát zpívat a nahlas mluvit, protože vám ukážu, jak otevřít hlas. Překvapí vás to, jak rychle to jde. Budeme používat formu "schola ludus", školu hrou. Zasmějeme se a procvičíme i divadelní techniky.

Brno
7wgkqcwrpuh-jak-na-firemni-zapisy-na-googlu-1.png

Jak na firemní zápis na Googlu

Dal sem si cíl, aby Google mapy byli v Česku na top úrovni. Proto vám chci pomoct s vaším firemním zápisem na Googlu. Aby jste ho měli i vy "vytuněný"

Brno
8e7iemtq2gi-bud-onlife.jpg

Odpoj se a získej čas

Pro prožití kvalitního života je důležité věnovat se tomu co a v jaké míře "konzumujeme". Přijďte si popovídat o vlivu technologií na naše životy a možnostech, jak je využívat k našemu prospěchu.

Brno

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.