• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
Mindfulness v praxi (celodenní)

Mindfulness v praxi (celodenní)

Jak mít více energie a být více v klidu? Magická technika přímo od buddhistických mnichů nás naučí, jak pracovat s pozornosti, uvědomovat si myšlenky, uklidnit je. Bude to zábava :)

Brno
Transformační kurz Mám se ráda s raw food

Transformační kurz Mám se ráda s raw food

Definuješ si co je to sebeláska, jak postavit sebe na první místo, respektovat sebe a tím i ostatní. Najdeš tak klíč ke spokojenému vztahu sama k sobě a harmonickému partnerství.

Brno
Projekty prakticky Vyprodáno

Projekty prakticky

Projekt je cokoliv, co má začátek, konec a cíl. Večírek, tvorba on-line kurzu nebo e-booku, diplomová práce nebo položení koberce. Interaktivní workshop vás naučí, jak projekty zvládnout prakticky a jak je dotáhnout do úspěšného konce.

Brno
Stíhám vše, a Ty? Vyprodáno

Stíhám vše, a Ty?

Nestíháš? Kupí se Ti úkoly? Nevíš kam dřív skočit? Zamýšlel jsi se nad tím, zda trávíš svůj čas efektivně? Pojď se naučit metody, jak si plánovat svůj čas a jak si zlepšit své plánování dne, týdne, měsíce a dál.

Brno
Světelný kořen – rostlina budoucnosti Kurz je zdarma

Světelný kořen – rostlina budoucnosti

V poslední době spousta lidí konečně pochopila, že nejlepší možností, jak udržovat tělo zdravé, jak mu dodávat všechny živiny, které nezbytně potřebuje, eventuálně jak ho léčit v případě zdravotních problémů, jsou látky pocházející z přírody, nikoli

Brno
Zjednoduš si život

Zjednoduš si život

Začínáš mít pocit, že ti život přerůstá přes hlavu? Máš toho tolik, že tě z toho bolí hlava a nevíš kam dřív skočit? Potřeboval bys, aby měl den aspoň 48 hodin? Možná nastal čas podívat se na svět z jiné perspektivy.

Brno
Vnitřní bojovník Kurz je zdarma

Vnitřní bojovník

Jak a proč fungují konfliktní situace? Jak se stane, že jsme vyzváni k boji ani nevíme jak? Co se s tím dá dělat? Pomocí rozvoje klidu a rovnováhy ve vnitřním bojovníkovi už není třeba bojovat :) Jak na to? Dobrý základ přijít a zjistit to :)

Brno
Jídlem ku zdraví Vyprodáno

Jídlem ku zdraví

Chcete jíst zdravě a chutně a nevíte, jak na to? Jaké jsou principy kvalitního stravování? Jak překonat mýty zdravé stravy? Co jsou pevné základy zdravého jídelníčku? Dozvíte se na tomto semináři.

Brno
Improdílny - Otevřené tréninky improvizace Kurz je zdarma

Improdílny - Otevřené tréninky improvizace

Otevřené tréninky improvizace pro každého jsou prostorem pro hraní, tvoření i učení. Přijďte i vy objevit svoji kreativitu, spontaneitu a mnoho dalšího. To vše, v rámci Improdílen, na jevišti bez diváků.

Brno
Prezi - zazoomováno na prezentace Zbývá už jen poslední místo

Prezi - zazoomováno na prezentace

Jiná prezentace nápadů, nabídek, projektů nebo Start-upů. Naučte se je tvořit, prezentovat a předávat dál v PREZI, v online nástroji, který zažívá svůj boom. Nabízím svou téměř 10 letou praxi, zasvětím vás do jeho vychytávek, které zaujmou.

Brno
Improvizační jednohubka Kurz je zdarma

Improvizační jednohubka

Chcete zkusit divadelní improvizaci? Byli jste na nějakém představení a chcete zjistit, jestli by to šlo i vám? Nebo jste o improvizaci zatím jen slyšeli a chcete ji poznat blíž? Přijďte na improvizační jednohubku!

Brno
Jak naplánovat pořízení vlastního bydlení?

Jak naplánovat pořízení vlastního bydlení?

Plánujete v průběhu 5 let pořizovat vlastní bydlení, a zajímá Vás jak efektivně financovat Váš sen a nepřijít o všechny úspory?

Brno
Jídlo, tvůj lék - Asijská kuchyně

Jídlo, tvůj lék - Asijská kuchyně

První tématický kurz zdravého rostlinného vaření, zaměřený na asijská jídla. Budeme vařit Kung pao, Sushi, jarní závitky, kokosovou polévku a sladké Daifoku.

Brno
Kurz tvůrčího psaní - jak napsat opravdu silný příběh Kurz je zdarma

Kurz tvůrčího psaní - jak napsat opravdu silný příběh

Přijďte se dozvědět, jak napsat opravdu zajímavý a strhující příběh. Podíváme se na řadu možných postupů a vše probereme na konkrétních příkladech z praxe. Společně také z hlediska příběhu rozebereme mnoho známých knih.

Brno
Krása ženy - zážitkový seminář Kurz je zdarma

Krása ženy - zážitkový seminář

Probuďte v sobě sílu, krásu, něhu, lásku, vášeň a extázi při zážitkovém semináři zakončeném společným focením.

Brno
Pohyby psychiky Vyprodáno
Volný termín je 11.6.

Pohyby psychiky

Žádné teorie, čistý zážitek. Budete zkoumat, budete si hrát. Dozvíte se spoustu informací sami o sobě a vykoupete se v prožitcích, ke kterým se dostanete skrze své tělo a interakci s druhými.

Brno
Myšlenková mapa - podpořte svou bystrou mysl Vyprodáno
Dostupný jako individuální

Myšlenková mapa - podpořte svou bystrou mysl

Utřiďte si své myšlenky, jednoduše zapisujte, vymýšlejte a cíleně si pamatujte. Propojte svou přirozenou kreativitu s barevností myšlenkových map.

Brno
Rychlokurz: Ukulele k táboráku

Rychlokurz: Ukulele k táboráku

Za 2 hodiny zahrajete nejčastěji využívané rytmy. Nevěříte? Pak se přijďte přesvědčit. Na minulém rychlokurzu účastníci po necelé hodině zvládli Tři čuníky a po dvou hodinách hráli Slavíky z Madridu. Ukulele půjčím.

Brno
Smysluplné rozhovory Vyprodáno

Smysluplné rozhovory

Co se stane, když se sejde skupina cizích lidí, přeskočí běžné seznamovací fráze a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Brno
Jak podnikat v rukodělné tvorbě Kurz je zdarma

Jak podnikat v rukodělné tvorbě

Vyrábíš? Chceš své výrobky i prodávat, nebo jsi už začal(a) a nejde to podle tvých představ? Přijď nabrat praktické informace a triky, jak si rukodělnou výrobou vydělat!

Brno
Aby mysl měla smysl Kurz je zdarma

Aby mysl měla smysl

"Člověk je tím, na co celý den myslí." Na co právě teď myslíte vy? Přijďte prozkoumat jak funguje náš mozek, naše mysl a hlavně jak ji přenastavit aby pracovala pro nás.

Brno
Naučmese naslepo

Naučmese naslepo

Máte rádi překvapení a rádi zkoušíte nové věci? Pak je přímo pro vás ušitý tento kurz. O co jde se totiž dozvíte až přímo na kurzu!

Brno
Jak na firemní zápis na Googlu Kurz je zdarma

Jak na firemní zápis na Googlu

Dal sem si cíl, aby Google mapy byli v Česku na top úrovni. Proto vám chci pomoct s vaším firemním zápisem na Googlu. Aby jste ho měli i vy "vytuněný"

Brno
Překladatelem snadno a rychle Kurz je zdarma

Překladatelem snadno a rychle

Potřebujete občas něco krátkého přeložit a chtěli byste se seznámit se základními principy a postupy v překladu? Pak je tento kurz právě pro vás.

Brno
Kurz tvůrčího psaní pro blogery a blogerky Zbývá už jen poslední místo

Kurz tvůrčího psaní pro blogery a blogerky

Přijďte se dozvědět víc o psaní na blog a zjistit, jak své texty udělat čtivější a jak přitáhnout více čtenářů.

Brno
Kurz pro šťastné a svobodné nohy

Kurz pro šťastné a svobodné nohy

Připrav se na svůj rok naboso! Udělej si vlastní barefootové sandály a nauč se základy zdravé chůze a běhu! Kurz pro milovníky vlastního zdraví.

Brno
Kurz základní thajské masáže

Kurz základní thajské masáže

Kurz thajské masáže, na kterém se naučíte 90minutovou základní sestavu této relaxační tělové masáže, která uvolňuje tělo i mysl.

Brno
Výroba přírodní kosmetiky - šampony, kondicionéry a kúry

Výroba přírodní kosmetiky - šampony, kondicionéry a kúry

Vyrobíme si bylinkový šampon na míru, kondicionér ve spreji a bylinkový pěstící olejíček, probereme přírodní alternativy šamponu včetně vzorečků k vyzkoušení.

Brno
Kurz tvůrčího psaní - jak sršet nápady Kurz je zdarma

Kurz tvůrčího psaní - jak sršet nápady

Chcete podpořit svou kreativitu, chcete mít víc nápadů, chcete psát originálnější a neobvyklejší texty? Pak je tento kurz právě pro vás.

Brno
Právní základy pro grafiky: jak si  krýt záda

Právní základy pro grafiky: jak si krýt záda

Autorská práva zdaleka nejsou jedinou oblastí, kterou by měl mít každý grafik v malíčku, aby se vyhnul nechtěným právním opletačkám. Přijďte

Brno
Jídlo, tvůj Lék - Semínkové pasty a krémy

Jídlo, tvůj Lék - Semínkové pasty a krémy

V tomto kurzu vám chci ukázat, jak do zdravé rostlinné stravy zahrnout podomácku připravené nebo upravené suroviny ze známých a dostupných semen. Připravíme si celkem pět pokrmů, vařené i syrové. Společně je ochutnáme.

Brno
Rituál versus Rutina

Rituál versus Rutina

Příjde Vám jako by jste občas nevědomě přepli na autopilota? Zajímá Vás jak se tomu vyhnout? Jak z každé činnosti vytvořit rituál, meditaci a být vědomí? Přijďte zjistit jak na to.

Brno
Kurz výroby domácí kosmetiky

Kurz výroby domácí kosmetiky

Na kurzu získáš vhled do tajů a kouzel výroby domácí kosmetiky. Seznámíš se se základními pravdily výroby a hlavně si připravíš a odneseš své první výrobky - balzámy na rty, deodorant a pleťový krém.

Brno
Najdi v sobě nejlepšího přítele

Najdi v sobě nejlepšího přítele

Worshop na téma najdi v sobě nejlepšího přítele. Jediný člověk, se kterým musíme žít, jsme my sami. Proto je naší největší prioritou si právě ze sebe udělat toho nejlepšího přítele, který nás zná nejlépe.

Brno
Jak úspěšně kandidovat v komunálních volbách 2018

Jak úspěšně kandidovat v komunálních volbách 2018

Kdo se chystá kandidovat v roce 2018 do městského či obecního zastupitelstva, má nejvyšší čas začít promýšlet strategii, budovat síť příznivců a dostávat se do povědomí spoluobčanů. Ukážu vám, jak na to - čistě prakticky.

Brno
Zpěv po mongolsku #2: Zesílení alikvotů a navazující techniky

Zpěv po mongolsku #2: Zesílení alikvotů a navazující techniky

Navazující kurz určený účastníkům prvního Zpěvu po mongolsku nebo lidem kteří alikvoty už znají a občas si je zpívají. Budem se zabývat zesílením alikvotu, nadstavbovými technikami a pokračovat v dechových cvičením a rozvíjet je.

Brno

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.