20150129-130547-blanka-urbankova.jpeg

Blanka Urbánková

Na Naučmese od 29. 1. 2015, vedl/a kurzy pro 12 účastníků. Navštívil/a 5 kurzů.

Motto: „Vlastní dobrý nápad je 100x lepší než cizí skvělá myšlenka.“

 

A je dobré odhalit  svůj talent, protože pak je cesta jednodušší a lehčí. Věřím, že každý má výjimečné schopnosti a já dělám vše pro to, abyste svůj talent uplatnili. 

Mám radost, když vidím kolem sebe sebevědomé  lidi a dělám vše pro to, abych zažehla jejich  talent a jedinečnost. Své klienty se snažím inspirovat k tomu, aby si sami našli své vlastní  řešení. Pak mi s úsměvem říkají, že jsem „líný kouč“. A já jsem na to pyšná, ( i když se někdy hodně nadřu J).

Nejkrásnější na mé práci je okamžik, kdy se lidem rozzáří oči, a já vím, že už znají odpověď na svou otázku. A zároveň již  tuší, jak svůj problém vyřeší.

 

Jak jsem se ke své práci dostala

Dlouhá léta jsem pracovala jako personalistka.  Po sametové revoluci mě lidi žádali, abych jim pomohla vytvořit image. Přidala jsem k tomu osobní i pracovní motto - krátké slogany, které člověka charakterizují.  Odtud byl jen krůček k tomu věnovat se hledání výjimečnosti, jedinečnosti a  uplatňování talentů.

 

V čem je můj způsob práce jiný

Důležité jsou zážitky a hravost, bez ohledu na to zda jsou klienty technici, filosofové, ajťáci. O to snadněji objevujeme, co brzdí, co může pomoci a kam dlouhodobě nasměrovat energii a talent.

Mou nejoblíbenější metodu práce nazývám „Ať plánují realizátoři!“. Když lidem vytvořím prostor, udělají mnohem víc a lépe.

Mou zásadou nejen při hledání talentů je: “ Žádná vlastnost není tak špatná, aby nemohla být použita k něčemu dobrému.“

 

Praktické zkušenosti

HR, vedení a trénování lidí se věnuji celý svůj život. Profesionálnímu koučování a hlavně mentorování se věnuji téměř 30 let.

Vedla jsem kolem tisíce seminářů a hlavně workshopů, kterých se zúčastnilo  na 12 000 účastníků.

 Více o Talentu najdete na  www.blankaurbankova.cz

Blanka

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?