Naučmese MiniFest
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
4ptatqbtbn5-dsc-0004.jpg

Workshop potisku triček

Přijďte se naučit, jak si vyrobit vlastní originální tričko pomocí řezacího plotteru a termolisu. Dozvíte se také o tom, jak takový potisk vzniká a jaké jsou další druhy potisku.

Praha
8cmg4ybrxok-c-clamp-cash-close-up-46242.jpg

Svěřenský fond jako ochrana podnikatele

Požadavky na podnikatele se neustále zvyšují a musí plnit velké množství povinností. O některých povinnostech nemají ani ponětí. Snadno se tak může stát, že některou nesplní a stát na ně pak "zaklekne". Jak se bránit?

Praha
9fen0ql0bbj-lose-weight-1968908-1920-1.jpg

Kurz hubnutí aneb jak opravdu zhubnout?

Vystupte ze začarovaného kruhu jménem hubnutí a umožněte si začít hubnout. Hubnutí je potřeba začít od začátku, tedy od hlavy. Vhodná změna jídelníčku, pak přijde automaticky úplně sama.

Praha
8morbvza2iz-vasen.jpg Zbývá už jen poslední místo

Vášeň jako cesta

Nebaví vás práce, život, nejste spokojení s vaší existencí? Hledáte, svoji pravou vnitřní motivaci?

Praha
9603510-kurzz.jpg

Základy háčkování

Naučím úplné základy háčkování, můžeme uháčkovat, kdo co bude chtít - čepici, šálu, polštář deku - co si kdo bude přát....

Praha
8p9c8r698wh-spokojena-rodina-dite-mala.jpeg

Spokojená rodina - Spokojené dítě

Předpokladem toho, aby bylo dítě spokojené, je partnerský přístup. V tomto kurzu se dozvíte, jak na to.

Praha
15md0i9mbc4-graphicstock-business-people-with-their-hands-together-in-a-circle-hox71hqr2g.jpg

3 kroky jak zazářit na sociálních sítích

Staňte se hvězdou sociálních sítí, aneb jak se starat o sociální sítě firmám, rozjet si vlastní podnikání nebo skupinu a to vše při rodičovské dovolené. Nejen to se dozvíte na IT kurzu.

Praha
5flbph20zul-zeny-naucmese.jpg

Sama sobě terapeutem

Sebejistota. Sebedůvěra. Energie. S technikou EFT to můžeš mít, protože o sobě přestaneš pochybovat. Ukážu Ti, jak ťukat, aby Ti to fungovalo. A všechno může být jinak.Přijď se EFT naučit.

Praha
629wppbzsn6-screenshot-20180909-121322.jpg

Moje cesta ke snům, aneb jak dělat co tě baví!

Hledáš se? Rád bys dělal/la co tě baví a naplňuje? Přijď si poslechnout moji cestu ... jak dělám co mě baví ;-)

Brno
9hf6r2jf3jv-33991882493-6c26002c71-h.jpg

Muzikálový workshop pro každého

Divadlo PETKA uvádí sérii muzikálových workshopů pro dospělé. Vyzkoušíte si dovednosti, které se Vám budou hodit nejen pro muzikálové herectví, ale i pro realizaci v pracovním či rodinném prostředí.

Praha
8185500-budhhove.jpg

Podnikání podle buddhistických principů

Je DNES možné, úspěšně a přitom laskavě podnikat? Ukážeme, jak ze svých tužeb a potřeb udělat příležitost pro druhé lidi, jak pomoci empatie vylepšovat své produkty, služby i webovky a jak jednat, aby se našemu týmu i klientům vyplatil náš úspěch.

Praha
9hi2egnyres-img-0013.jpg

Háčkování hraček pro začátečníky

Jsi naprostý začátečník nebo jsi už někdy háček v ruce držel/a? Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí tvořit něco úžasného a užitečného. Totiž roztomilé hračky. Ta radost dětí je nedocenitelná.

Praha
4rlcb3csdhd-img-20180817-123137.jpg

Právní a finanční gramotnost pro podnikatele

Podnikáte již nějaký čas nebo se na začátek podnikání jen chystáte? Víte jaké má podnikatel práva a povinnosti? Za co vše je zodpovědný jednatel společnosti? Co může a co musí dělat společník s.r.o.? Na co si dát pozor.

Praha
1xib3h9873t-seo.jpg

SEO pro začátečníky aneb jak získat relevantní návštěvnost

Spuštěním nových webových stránek to vše teprve začíná. Ukáži vám, jak se o ně starat s minimálním rozpočtem a jak pěstovat jejich obsah tak, aby vám vyrostly v prostředek, který přivede zákazníky, čtenáře či fanoušky.

Brno
83r0a7n2z5s-finger-food-pancetta.jpg

Zdravé občerstvení na party - kurz vaření

Také už vás nudí klasické jednohubky nebo sýroví šneci z listového těsta? Pojďte se inspirovat dobrotami, které na oslavách servíruji já. Občerstvení je snadné a rychlé a rozhodně s ním zazáříte!

Praha
7o3ikds2ude-7mjtkzvgq3w-3-nolde.jpg

Technika malby

Chtěli byste začít tvořit a nevíte jak na to? Na kurzu zízkáte praktické dovednosti v malbě akrylem i olejem. Naučíte se malovat různými způsoby, jaké používají profesionální malíři. Kurz je zaměřen na základní i pokročilé malířské techniky.

Praha
5ge8sudd352-anglicky-za3-mesice.jpg

Anglicky za 3 měsíce

Úvodní a ochutnávkový workshop do projektu Anglicky za 3 měsíce. Jazykový specialista (polyglot) Filip Slunský a trenér paměti René Müller spojili své síly, aby vznikl tento jedinečný projekt. Naučte se rychle učit.

Brno
6am2sio1qid-project-management-and-pr.jpg

I ty se staň "PR-istou"!

Co to je vlastně to PR? A kdo je to ten "píárista"? Jsou to pojmy, které všichni používáme a tváříme se, že jim rozumíme, ale je tomu doopravdy tak ...

Praha
20131104-081649-les-v-noci.jpg

Chůze po tmě – cesta k lepšímu zraku

Máte unavené oči, horší se Vám zrak? Procházka v úplné tmě přinese očím hlubokou relaxaci a kompenzaci stereotypního přetěžování. Najít tmu na bezpečném místě v Praze není snadné. Vypravte se proto s námi!

Praha
58zkpn12riy-adult-2449725-1920.jpg

Grafika pro negrafiky aneb když grafik nemá čas

Pro všechny negrafiky, úplné začátečníky, kteří by rádi věděli, jak vytvořit rychle pěknou grafiku (třeba pro příspěvek na sociální sítě) a nemohou či nechtějí využít služeb zkušených grafiků.

Webinář - online
6qwefhq3bub-pozvanka.jpg Vyprodáno
Volný termín je 29.11.

První řečnický klub v Praze

Řečnický klub je místo, kde Vás naučíme krátký veřejný projev a ihned si ho prakticky ve dvou kolech vyzkoušíte. Využijte možnost dozvědět se o sobě něco nového díky okamžité zpětné vazbě a cenným připomínkám zkušených.

Praha
5hqc4itksgt-5lklymsi6ts-siti.jpg

Než začnete šít - povídání o šití

Co byste měli(y) vědět, než začnete šít. Co byste měli(y) znát než se pustíte do šití nebo než si koupíte kurz šití

Praha
85sa9dzp3hx-6y4p79j7mg2-celodenni-skoleni-g-suite.jpg

Celodenní školení - Google aplikace G Suite

Poznejte svět, který vás nezastaví ve vašem rozletu. Poznejte svět, který podpoří spolupráci, komunikaci a který budete mít neustále k dispozici. Aby jste se v něm na začátku neztratili, nabízím ucelené celodenní školení.

Hradec Králové
693qcc7c7qg-navrh-bez-nazvu-3.jpg

Jak se stát grafičkou za 3 hodiny

S čím ti Canva pomůže? S obrázky na blog, s příspěvky a reklamou na Facebook až po letáky připravené pro tisk.

Praha
4juob93xq5a-8acz95cnko2-worklife-balance1.jpg

Jak získat životní rovnováhu

Srdečně tě zvu na oblíbený workshop Životní rovnováhy, kde se dozvíš spoustu cenných informací, uvědomíš si, kde se nachází tvá životní rovnováha a zjistíš, jak se k ní dostat.

Praha
3eqyixofiiv-2azw9yxkadb-cecilie-0056-medium.jpg

Najím se a zhubnu!

Cecílie Jílková, autorka dvou knih o hubnutí a výživová poradkyně, Vás naučí, jak zhubnout bez diety a trvale. Sama se celý život trápila nadváhou, ale svůj boj nakonec vyhrála. Zhubla 25 kg a dnes radí ostatním, jak na to...

Praha
9422730-buddha-993059_1920.jpg

Večery s klasickou relaxací

Dýchat, vnímat, uvolnit se, vyčistit si hlavu, užít si chvíli klidu a pohody... Vyzkoušejte si osvědčené relaxační metody pod vedením zkušené psycholožky. Každý čtvrtek večer - pokaždé něco jiného.

Praha
7wgkqcwrpuh-jak-na-firemni-zapisy-na-googlu-1.png

Jak na firemní zápis na Google?

Dal sem si cíl, aby Google mapy byli v Česku na top úrovni. Ukážu vám všechno, co jsem se jako Local Guide a Google My Business Expert naučil. Proto vám chci pomoct s vaším firemním zápisem na Googlu. Aby jste ho měli i vy "vytuněný"

Brno
8dg6s93de3g-money2.jpg

Svěřenský fond není jen pro milionáře

Poslední dobou velmi často slyšíme o svěřenských fondech. S ohledem na nejznámějšího českého uživatele si každý musí myslet, že svěřenský fond je pro miliardáře nebo minimálně milionáře. Je tomu tak ale doopravdy?

Praha
9795290-fotka_svacinky.jpg

Dětem zdravě: svačinky

Seminář pro rodiče z cyklu "Dětem zdravě", který se zaměřuje zodpovězení otázek z oblasti dětské výživy a na konkrétní tipy, nápady k nákupu potravin, k vaření, receptům.

Praha
14296z4t9ka-jobs.jpg

Oslovte nové kolegy pomocí FB Jobs

Dnes je všude nedostatek lidí. Cena inzerce na pracovních portálech a tlak z vedení na obsazenost roste. Personalisté už neví, kde inzerovat, aby oslovili potenciální kandidáty. Mluvím vám z duše? Čtěte dále.

Brno
9sd57butj8t-podzimni-venec.jpg

Podzimní (o)kouzlení - přírodní věnec

Nechte se okouzlit podzimem a přineste si trochu té barevné a voňavé atmosféry i domů v podobě vlastnoručně vyrobeného přírodního věnce na dveře.

Praha
7tr3yh1ksbq-46jhdi0ephf-snimek-obrazovky-2018-10-04-v-16-05-06.jpg

Cesta do skutečnosti - inspirativní pohled na obchod

Jiný pohled na obchodní jednání. Ukazuje provázanost konkrétních situací s vlastním nastavením a svým vlastním postojem - k sobě i k ostatním. Jde do hloubky a hledá příčiny.

Praha
1rxso90hiai-radically-precious.jpg

Podzimní šátkování s Vie Violette

PODZIM VOLÁ PO DOPLŇCÍCH... PODZIMNÍ ŠÁTKOVÁNÍ S VIE VIOLETTE Užijte si odpoledne ve francouzském duchu… poodhalte tajemství vázání šál a šátku po francouzském způsobu a naučte se ZÁBAVNÉ, KREATIVNÍ I ELEGANTNÍ variace.

Praha
3816900-punkpod-tura.jpg

Lesa Pán - o podnikání s batohem na zádech

Chystáte se podnikat na volné noze a chcete poradit, co všechno to obnáší? Svádíte už své první bitvy s podnikatelskou abecedou a máte pocit, že to může jít i snáze? Pojďme vše důkladně prodiskutovat na túře přírodou.

Řevnice
6q4586tae6d-soldering.jpg

Pájení pro úplné začátečníky

Každý správný kutil musí umět pájet! A to se přesně naučíte. Všichni účastníci dostanou součástky, vybavení, teoretickou instruktáž a budou odcházet s vlastnoručně sestaveným výrobkem.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.