Naučmese MiniFest
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
64eet2fes01-naucmesepdf-copy.jpg

Kurz paměti - triky, které vám změní život

Představte si svět, ve kterém si lidé umí zapamatovat cokoliv hned na poprvé! Například sto literárních autorů a jejich díla jen za 15 minut. Čísla, hrací karty, binární kódy, seznamy, datumy, jména nebo cokoli jiného... Hodilo by se Vám to?

Brno
4rlcb3csdhd-img-20180817-123137.jpg

Právní a finanční gramotnost pro podnikatele

Podnikáte již nějaký čas nebo se na začátek podnikání jen chystáte? Víte jaké má podnikatel práva a povinnosti? Za co vše je zodpovědný jednatel společnosti? Co může a co musí dělat společník s.r.o.? Na co si dát pozor.

Praha
4434000-theme.jpg

Digitálním nomádem aneb jak podnikat na internetu

Začněte na sobě pracovat, pouznejte kouzlo svobody podnikání. V kurzu si povíme o tom co všechno by digitální nomád měl znát. Seznámíme se se strukturou příjmů nomádů, jak tvoří projekty, jak je rozvíjí a udržují.

Brno
3ukz5bzvnqw-uvodni-obrazek-kurz.jpg

Ovládni Trello a staň se mistrem Nástěnkářem

Potřebujete lépe organizovat soukromé i pracovní projekty či procesy? Naučím vás, jak se to dělá v Trellu.

Praha
4ptatqbtbn5-dsc-0004.jpg

Workshop potisku textilu - vánoční edice

Přijďte se naučit, jak si vyrobit vlastní originální tričko, polštářek apod. pomocí řezacího plotteru a termolisu. Dozvíte se také o tom, jak takový potisk vzniká a jaké jsou další druhy potisku.

Praha
3turlhi92oc-img-8849.jpg

Nauč se kreslit

Zažijte si seminář, který změní váš pohled na vlastní tvorbu a podpoří vás nejen ve vašem kreslení, ale třeba i ve fotografování, hudební či taneční tvorbě.

Praha
8rr3e964qpk-girl-with-a-suitcase.jpg

Jak se učit jazyky jako profesionál

Učíte se jazyk a máte pocit, že nevidíte pokrok? Co je třeba změnit a dělat jinak? Jak se učí profesionální lektoři, překladatelé, polygloti? Mají nějaké jiné metody? Jak si sestavit svůj osobní plán, který funguje?

Brno
41lahjd90uy-silhouette-1082129-1280.jpg

Smysluplné rozhovory

Co se stane, když se sejde skupina cizích lidí, přeskočí běžné seznamovací fráze a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Praha
4926640-screenshot-at-uno-16-13-45-04.png Vyprodáno
Volný termín je 12.12.

Šití od začátku 1.

Naučíme se úplným základům ručního a strojového šití tak, abyste byli schopni si ušít a zašít, zkrátit a zúžit. Po zkušenostech z kurzů, které trvají celý den a informací je tak mnoho, jsem se rozhodla kurz rozložit do dvouhodinových lekcí.

Praha
9zh9x2c35q3-4.jpg

Excel: Kontingenční tabulky a grafy

Ještě neumíte využívat kontingenční tabulky a grafy? Potřebujete si je procvičit? Pracujete s velkými daty a potřebujete si ulehčit práci? Právě pro Vás je určen tento kurz.

Praha
9hf6r2jf3jv-33991882493-6c26002c71-h.jpg

Muzikálový workshop pro každého

Divadlo PETKA uvádí sérii muzikálových workshopů pro dospělé. Vyzkoušíte si dovednosti, které se Vám budou hodit nejen pro muzikálové herectví, ale i pro realizaci v pracovním či rodinném prostředí.

Praha
9fa49irflz0-dsc-0094.jpg

Vyrob si svoji Relu tašku

Naučíte se a vyrobíte si originální tašku z použitých papírových pytlů od potravin a dalších odpadů, která unese až 8 kilo a svou papírovou krásou ohromuje na počkání. Dozvíte se také více o životním stylu Zero Waste.

Praha
20140130-082918-021.jpg

Natáčení zrcadlovkou, kamerou i mobilem

Individuální kurz navazující na tradici prvního a nejnavštěvovanějšího jednodenního kurzu pro začátečníky v ČR nyní na míru jen pro Vás.Naučte se natáčet efektivně dovolenou, rodinu i pracovní videa.

Praha
862x6tkczga-snimek1.jpg Zbývají už jen 2 místa

Workshop: Fotky pro sociální sítě (s props od Bella Rose!)

Chcete mít krásné fotky, abyste podpořili svůj blog, eshop, instagramový profil nebo web, ale nevíte, jak na to? Aki Votrubová společně s Bellarose připravila fotografický workshop na kterém vás provede celým procesem!

Praha
731gcwmef6m-2016-kosmetika-hrou-iii-36.jpg

Přírodní drogerie do domácnosti

V domácnosti se bez úklidových prostředků těžko obejdeme. Ale bohatě nám postačí ty ekologické a šetrné. Jejich výroba je jednoduchá a vystačíme si s pár ingrediencemi. Jen stačí vědět, jak na to.

Praha
8i062rw1jnt-gratisography-269h.jpg

Zdravé zuby

Zuby máme všichni. Většina z nás se k zubaři netěší. Protože máme v puse trable. Ale všechny obtíže mají řešení!

Praha
99fslyr3aq4-bald-eagle-521492-1920.jpg

Váš talent je odpověď

V hloubce svého srdce víte, že je ve vás výjimečná tvůrčí bytost, která takovou změnu umí způsobit. Možná ji ještě nevidíte, ale jasně ji cítíte. Ta bytost chce ven. Chce tvořit...

Praha
5hpw6sfswph-coffee-2511065-1920.jpg

Vyrob si vlastní zápisník

Naučíš se, jak si jednoduše vyrobit vlastní zápisník s pevnou vazbou bez použití strojů. Pak si budeš umět vyrobit zápisník sama/sám i doma. Do vlastnoručně udělaného zápisníku se přece píše nejlíp!

Praha
8a882roynhn-milovana-zena-heart.jpg

Najdi svoji (sebe) lásku

Vnější svět je pouze odrazem Tvého vnitřního já. Nauč se s námi na semináři poznat skryté důvody, proč se Ti některé věci v životě dějí a změň pohled na ten nejdůležitější vztah svého života – vztah k sobě samé, který ovlivňuje vše další.

Brno
6589870-kancelar-naucmese.jpg

Pracovní pohovor od A do Z

Mám zkušenosti z obou stran. Vybírám firmám nové kolegy a připravuji uchazeče na pracovní pohovory. Vím, co firmy chtějí a koho hledají. Zpětná vazba je pro každého uchazeče velmi důležitá, ale málokdy ji dostane. Na tomto kurzu ano.

Praha
58qordcvwt4-cteni.jpg Kurz je zdarma

Přednášení, čtení, interpretace textu aneb Proč si herci tak dobře pamatují množství textů

Jak působivě přečíst text. Jak pracovat s představou. Co se učí herci jako základ svého projevu. Jaké je využití pro jakoukoliv prezentaci i tu, která je takzvaně z paměti.

Praha
9ihe5cftmov-jaky-napad-jste-slyseli-v-posledni-dobe.jpg

Start svého podnikání - základy snadno a rychle

Nálož potřebných informací, díky kterým se zorientujete ve světe businessu. 90 minut toho nejdůležitějšího. Zjednodušená verze známého profesionálního kurzu "Jak vybudovat úspěšný start UP?".

Praha
8sgech7lnh7-45bb597adz4-skogafoss-aaa7863.jpg Kurz je zdarma

Island – vše co chcete vědět před cestou

Chystáte se na Island a nevíte, jak výlet naplánovat? Plánujete pobyt na Islandu a nechcete něco důležitého vynechat? A nebo jste o krásách islandu ještě neslyšelí? Pak se přijďte podívat a inspirovat na můj nový kurz!:)

Praha
8cmg4ybrxok-c-clamp-cash-close-up-46242.jpg

Svěřenský fond jako ochrana podnikatele

Požadavky na podnikatele se neustále zvyšují a musí plnit velké množství povinností. O některých povinnostech nemají ani ponětí. Snadno se tak může stát, že některou nesplní a stát na ně pak "zaklekne". Jak se bránit?

Praha
16fa7xnmtue-5-jazyku-lasky.jpg

5 jazyků lásky

Živý workshop o komunikaci mezi partnery. Pokud existuje v páru láska, pak je i vůle se spolu naučit komunikovat. Zjistíte, který jazyk lásky je váš primární... Naučíte se, jak poznat primární jazyk lásky svého partnera... A užijete si to!

Praha
8e8vqpn90v3-kurz-wordpressu-naucmese.jpg

Tvorba webu ve WordPressu pro začátečníky

WordPress je nejpoužívanější systém pro správu webových stránek na světě. Je to proto, že je zdarma a je snadný na obsluhu i pro lidi, kteří neumí programovat. Na kurzu vás naučím s WordPressem pracovat.

Praha
36nlowk2fkx-cover.jpg

Jak sbalit peněženku na dovču aneb finance na cestách

Přijď a zjisti, jak v zahraničí neplatit víc než musíš. Dozvíš se, jaké portfolio karet a hotovosti si vzít sebou, jaká nebezpečí a poplatky číhají na karty v zahraničí a jak se jim vyhnout.

Praha
1zh5njfhodd-o6mg240.jpg

Mzdy v praxi

Kurz vás prakticky seznámí se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy.

Praha
2435080-screenshot-at-uno-16-13-44-18.png

Střihy z Burdy

Naučíme se udělat perfektní střih z Burdy

Praha
27egta0gi2l-strach-stres-vybuchy-emoci-prokrastinace.jpg

Hackni si mozek

Praktický kurz, kde si osvojíte metody, jak přepnout do části mozku, kde je klid a mír. Vyzkoušíte si techniky na: snižování stresu, boj se strachem a prokrastinací. Naučíte se pracovat s vizí: posílíte svou motivaci a zjistíte, co opravdu chcete.

Praha
9422730-buddha-993059_1920.jpg

Večery s klasickou relaxací

Dýchat, vnímat, uvolnit se, vyčistit si hlavu, užít si chvíli klidu a pohody... Vyzkoušejte si osvědčené relaxační metody pod vedením zkušené psycholožky. Každý čtvrtek večer - pokaždé něco jiného.

Praha
5rajqfd7ozq-antidegustace-ocenenavina.png Vyprodáno
Volný termín je 27.11.

"Antidegustace" aneb zážitková degustace s párováním vína a jídla

Máte rádi víno a chcete si jej více užít? Chcete zažít degustaci úplně jinak? Přijďte na zážitkovou degustaci nabitou oceněným víny, snoubením vína s nejen francouzskými pochoutkami, zábavou a praktickými tipy a triky jak si víno lépe užít.

Praha
50qgilxg9mn-kurz-amazon.jpg

Prodej na Amazonu pro začátečníky

Pro všechny, které tato prodejní platforma zajímá a uvažují o startu businessu na této platformě. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni založit si svůj účet na Amazonu, vybrat správný produkt a začít podnikat.

Praha
78xy22k5cis-kurz-angazovanost.jpg Vyprodáno
Volný termín je 15.1.

Jak zvýšit samostatnost a angažovanost týmu

Vedeš firmu (tým) a lámeš si hlavu s tím, jak zajistit vyšší samostatnost, angažovanost a zodpovědnost? Přijď si pro užitečné tipy, uvědomění a netradiční zážitek.

Praha
5123320-5149web.jpg

Právní základy pro grafiky: jak si krýt záda

Autorská práva zdaleka nejsou jedinou oblastí, kterou by měl mít každý grafik v malíčku, aby se vyhnul nechtěným právním opletačkám. Přijďte

Brno
875faqvtxfs-screenshot-kopie.jpg

Poznej sebe a okolí ve 4 barvách: Osobnostní typy

Zajímá vás, jak fungujeme a proč? Chcete porozumět komunikaci? Jak a kde hledat podstatu a jak ji sdělovat ostatním? Nabízím možnost porozumět komunikaci a to díky poznání a pochopení rysů a projevů osobnostních typů.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.