Naučmese MiniFest
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
6am2sio1qid-project-management-and-pr.jpg

I ty se staň "PR-istou"!

Co to je vlastně to PR? A kdo je to ten "píárista"? Jsou to pojmy, které všichni používáme a tváříme se, že jim rozumíme, ale je tomu doopravdy tak ...

Praha
20131104-081649-les-v-noci.jpg

Chůze po tmě – cesta k lepšímu zraku

Máte unavené oči, horší se Vám zrak? Procházka v úplné tmě přinese očím hlubokou relaxaci a kompenzaci stereotypního přetěžování. Najít tmu na bezpečném místě v Praze není snadné. Vypravte se proto s námi!

Praha
6qwefhq3bub-pozvanka.jpg Vyprodáno
Volný termín je 20.12.

První řečnický klub v Praze

Řečnický klub je místo, kde Vás naučíme krátký veřejný projev a ihned si ho prakticky ve dvou kolech vyzkoušíte. Využijte možnost dozvědět se o sobě něco nového díky okamžité zpětné vazbě a cenným připomínkám zkušených.

Praha
5hqc4itksgt-5lklymsi6ts-siti.jpg

Než začnete šít - povídání o šití

Co byste měli(y) vědět, než začnete šít. Co byste měli(y) znát než se pustíte do šití nebo než si koupíte kurz šití

Praha
85sa9dzp3hx-6y4p79j7mg2-celodenni-skoleni-g-suite.jpg

Celodenní školení - Google aplikace G Suite

Poznejte svět, který vás nezastaví ve vašem rozletu. Poznejte svět, který podpoří spolupráci, komunikaci a který budete mít neustále k dispozici. Aby jste se v něm na začátku neztratili, nabízím ucelené celodenní školení.

Hradec Králové
8lpb5icsh7w-43344e71-2.jpg

Jak se stát grafičkou za 3 hodiny

S čím ti Canva pomůže? S obrázky na blog, s příspěvky a reklamou na Facebook až po letáky připravené pro tisk.

Praha
4juob93xq5a-8acz95cnko2-worklife-balance1.jpg

Jak získat životní rovnováhu

Srdečně tě zvu na oblíbený workshop Životní rovnováhy, kde se dozvíš spoustu cenných informací, uvědomíš si, kde se nachází tvá životní rovnováha a zjistíš, jak se k ní dostat.

Praha
3eqyixofiiv-2azw9yxkadb-cecilie-0056-medium.jpg

Najím se a zhubnu!

Cecílie Jílková, autorka dvou knih o hubnutí a výživová poradkyně, Vás naučí, jak zhubnout bez diety a trvale. Sama se celý život trápila nadváhou, ale svůj boj nakonec vyhrála. Zhubla 25 kg a dnes radí ostatním, jak na to...

Praha
9422730-buddha-993059_1920.jpg

Večery s klasickou relaxací

Dýchat, vnímat, uvolnit se, vyčistit si hlavu, užít si chvíli klidu a pohody... Vyzkoušejte si osvědčené relaxační metody pod vedením zkušené psycholožky. Každý čtvrtek večer - pokaždé něco jiného.

Praha
7wgkqcwrpuh-jak-na-firemni-zapisy-na-googlu-1.png

Jak na firemní zápis na Google?

Dal sem si cíl, aby Google mapy byli v Česku na top úrovni. Ukážu vám všechno, co jsem se jako Local Guide a Google My Business Expert naučil. Proto vám chci pomoct s vaším firemním zápisem na Googlu. Aby jste ho měli i vy "vytuněný"

Brno
8dg6s93de3g-money2.jpg

Svěřenský fond není jen pro milionáře

Poslední dobou velmi často slyšíme o svěřenských fondech. S ohledem na nejznámějšího českého uživatele si každý musí myslet, že svěřenský fond je pro miliardáře nebo minimálně milionáře. Je tomu tak ale doopravdy?

Praha
9sd57butj8t-podzimni-venec.jpg

Podzimní (o)kouzlení - přírodní věnec

Nechte se okouzlit podzimem a přineste si trochu té barevné a voňavé atmosféry i domů v podobě vlastnoručně vyrobeného přírodního věnce na dveře.

Praha
7tr3yh1ksbq-46jhdi0ephf-snimek-obrazovky-2018-10-04-v-16-05-06.jpg

Cesta do skutečnosti - inspirativní pohled na obchod

Jiný pohled na obchodní jednání. Ukazuje provázanost konkrétních situací s vlastním nastavením a svým vlastním postojem - k sobě i k ostatním. Jde do hloubky a hledá příčiny.

Praha
1rxso90hiai-radically-precious.jpg

Podzimní šátkování s Vie Violette

PODZIM VOLÁ PO DOPLŇCÍCH... PODZIMNÍ ŠÁTKOVÁNÍ S VIE VIOLETTE Užijte si odpoledne ve francouzském duchu… poodhalte tajemství vázání šál a šátku po francouzském způsobu a naučte se ZÁBAVNÉ, KREATIVNÍ I ELEGANTNÍ variace.

Praha
3816900-punkpod-tura.jpg

Lesa Pán - o podnikání s batohem na zádech

Chystáte se podnikat na volné noze a chcete poradit, co všechno to obnáší? Svádíte už své první bitvy s podnikatelskou abecedou a máte pocit, že to může jít i snáze? Pojďme vše důkladně prodiskutovat na túře přírodou.

Řevnice
6q4586tae6d-soldering.jpg

Pájení pro úplné začátečníky

Každý správný kutil musí umět pájet! A to se přesně naučíte. Všichni účastníci dostanou součástky, vybavení, teoretickou instruktáž a budou odcházet s vlastnoručně sestaveným výrobkem.

Praha
14ckcfrk8ln-11.jpg

Písečná animace nebo malování do písku

Představovali jste si někdy, že se dá malovat i pískem? Ano, je to možné. Malování do písku je jednodušší a zajímavější než malování na papír. Přesvědčte se o tom na exklusivním kurzy písečné animace.

Praha
20mhrzwk74c-tym-mastermind-01.jpg Kurz je zdarma

Podnikáme u Berounky

Při podnikání na volné noze si uvědomuju, jak důležité je sdílení zkušeností, radostí i nesnází s podobně naladěnými lidmi. Cílem networkingového setkání Podnikáme u Berounky je propojování, potkávání a vzájemná podpora.

Řevnice
6thh1t1z4p2-img-0002.jpg

Italština na cesty

Základy italštiny za tři hodiny. Určeno úplným začátečníkům.

Praha
6o42fjb2rgk-jolifoto-0272.jpg

Etiketa u stolu

Dopřejte si zážitek z čtyřchodové večeře v jedné z nejlepších restaurací ve městě. Etiketa u stolu je interaktivní a zábavné vzdělávání, spousta komentářů k jednotlivým situacím, pokrmům a nápojům.

Praha
97r41ctkm8r-i9jicgebqasc2gmvyf-flycprbinpt1rcrs1jy8ip1nmiujbmcyslu0gv-rzlop2vdhvasi.jpg

Desatero pro zdravé tělo!

Jídlo je naší každodenní součástí. Může být pohonem, i brzdou pro naše tělo. Kde nejčastěji chybujeme ve stravování? Dozvíte se, jak se jednoduše propracovat ke zdravému, vyváženému jídelníčku, energii,i štíhlé postavě.

Praha
3zb95kiqwwk-kaligrafuji-zakladni.jpg Zbývá už jen poslední místo

Kaligrafuji

„Krásně psát umím vždycky, když chci.“ Přijďte vyzkoušet, jak se nádherná písmenka linou od perka s inkoustem. Naučte se základům západní kaligrafie!

Praha
5p2ooxfof72-45176.jpg

Kresba a malba pro úplné začátečníky

Chtěli byste začít tvořit a nevíte jak na to? Na kurzu získáte praktické dovednosti v kresbě a malbě. Naučíte se různé způsoby malby a triky, jakými dosáhnout realistického dojmu obrazu. Přijďte si rozvinout kreativitu na lekci do našeho atelieru!

Praha
4lv1h28amct-foto-kurzy-kolaz.jpg Vyprodáno
Volný termín je 19.11.

Starý nábytek na skládku nepatří

Každý kousek se dá opravit, přečalounit a znovu vynikne jeho krása i původní design. Restaurování se věnuji více než dvacet let a rád se s Vámi o své zkušenosti podělím. Kurz je vhodný pro naprosté začátečníky i pokročilé.

Veltrusy
4414440-5241890-fb-img-1484516828297.jpg Zbývá už jen poslední místo

Šťastná cesta životem s Pěti Tibeťany

Toto cvičení je speciální sestava pěti na sebe navazujících cviků, které vedou k rovnováze těla i duše. Tvoje tělo zůstane stále ohebné, pevné, budeš mít více energie, odolnější psychiku a více životní síly.

Brno
47i44e3bf5n-facebook-reklama-2018-rychle-ziskove-a-prakticky-uvodni-foto.jpg

Facebook & Google & Instagram - Jak získat klienty a zvýšit zisk

To nejlepší, co jsme se naučili na Facebooku, Instagramu a Google My Business za uplynulých 8 let. Získejte s námi nové klienty, zvyšte Vaše zisky. Ověřené strategie a praktické ukázky včetně 286 online videí a 6 elektronických knih.

Praha
9vttqpe82kh-sound-69948-960-720.jpg

Magie hlasu a slov

Podle A. Mehrabiana rozhodují slova o úspěchu v komunikaci jen ze 7 %. Přesto je jejich síla ve spojení s hlasem velmi mocná. Sílu slovům dává jejich emoční náboj. Spolu s hlasem pak koná pod hladinou našeho vědomí a odráží se v našem konání.

Praha
6glziyi75b5-20150129-100608-klasicka-relaxacni-masaz.jpg

Relaxační masáž

Staňte se mistrem dotyku: 3 hodinový minikurz relaxační masáže.

Olomouc
2oacfu3lyih-partnerska-masaz-online-video-kurz.jpg

Partnerská masáž

3 hodinový masérský kurz Partnerské masáže – vytvoření speciálně pro páry!

Olomouc
4b00a4pddzw-d5bc4e92-bc4d-4806-85b2-ffef64bea196.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 4.11.

Video pro sociální sítě

Titanic stál dvěstě milionů dolarů. Dneska ti stačí chytrý telefon, aby ses dostal na příď internetu. Jak se nepotopit v balastu Facebooku, Instagramu a YouTube? Nauč se za pět hodin vyrábět moderní videa a nezmiz na dně sociálních sítí.

Praha
4236530-divi-ii-profil.jpg

Dividendové akcie - budování portfolia krok za krokem

Intenzivní worskshop o investování, kde se naučíte vytvořit si vyvážené portfolio dividendových akcií a zajistit si tak spolehlivý pasivní příjem.

Praha
4812820-reflexni-terapie-obrazek.jpg

Základní kurz reflexní masáže

Kurz je věnován velmi účinné reflexní masáži chodidel. Ta je vynikající preventivní a léčebnou metodou dostupnou všem.

Brno
4243ohsrdxh-akva1.pngjpg

Každý může malovat

Každý může malovat ...a kdo si myslí, že ne, ten jen neobjevil ty správné triky a postupy. Za 4 hodiny si odpočinete od všech problémů a domů si ponesete krásný obrázek.

Praha
32azhtbl3ef-2.jpg

Vyprávění komiksem

Ať už si jen rádi kreslíte nebo jste profi ilustrátor, Vyprávění komiksem je úspěšný workshop stavěný na vizuálních ukázkách, protkaný řadou principů a triků, které vás naučí prakticky jak vyprávět obrazem.

Praha
1w3p0ju488x-dscn2336.jpg

Re-Design - Renovace nábytku

Máte doma starý kus nábytku, který byste si rádi svépomocí opravili? Chcete si vyzkoušet tradiční truhlářské řemeslo? Máte v hlavě projekt, který by jste rádi zrealizovali, ale nemáte vhodné prostory a potřebné vybavení?

Praha
9rf0urpwe3s-msword-styly.jpg

Styly - základ všeho v MS Wordu

Chceš upravovat vzhled svého dokumentu celého najednou? Chceš automaticky generovat obsah či seznam obrázků? Chceš pracovat efektivně a využívat možnosti MS Wordu? To vše jednoduše dokážeš, až budeš pracovat se styly :-)

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.