Vánoční výběr kurzů
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
8sgech7lnh7-45bb597adz4-skogafoss-aaa7863.jpg Kurz je zdarma

Island – vše co chcete vědět před cestou

Chystáte se na Island a nevíte, jak výlet naplánovat? Plánujete pobyt na Islandu a nechcete něco důležitého vynechat? A nebo jste o krásách islandu ještě neslyšelí? Pak se přijďte podívat a inspirovat na můj nový kurz!:)

Praha
8cmg4ybrxok-c-clamp-cash-close-up-46242.jpg

Svěřenský fond jako ochrana podnikatele

Požadavky na podnikatele se neustále zvyšují a musí plnit velké množství povinností. O některých povinnostech nemají ani ponětí. Snadno se tak může stát, že některou nesplní a stát na ně pak "zaklekne". Jak se bránit?

Praha
16fa7xnmtue-5-jazyku-lasky.jpg

5 jazyků lásky

Živý workshop o komunikaci mezi partnery. Pokud existuje v páru láska, pak je i vůle se spolu naučit komunikovat. Zjistíte, který jazyk lásky je váš primární... Naučíte se, jak poznat primární jazyk lásky svého partnera... A užijete si to!

Praha
8e8vqpn90v3-kurz-wordpressu-naucmese.jpg

Tvorba webu ve WordPressu pro začátečníky

WordPress je nejpoužívanější systém pro správu webových stránek na světě. Je to proto, že je zdarma a je snadný na obsluhu i pro lidi, kteří neumí programovat. Na kurzu vás naučím s WordPressem pracovat.

Praha
1zh5njfhodd-o6mg240.jpg

Mzdy v praxi

Kurz vás prakticky seznámí se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy.

Praha
27egta0gi2l-strach-stres-vybuchy-emoci-prokrastinace.jpg

Hackni si mozek

Praktický kurz, kde si osvojíte metody, jak přepnout do části mozku, kde je klid a mír. Vyzkoušíte si techniky na: snižování stresu, boj se strachem a prokrastinací. Naučíte se pracovat s vizí: posílíte svou motivaci a zjistíte, co opravdu chcete.

Praha
9422730-buddha-993059_1920.jpg

Večery s klasickou relaxací

Dýchat, vnímat, uvolnit se, vyčistit si hlavu, užít si chvíli klidu a pohody... Vyzkoušejte si osvědčené relaxační metody pod vedením zkušené psycholožky. Každý čtvrtek večer - pokaždé něco jiného.

Praha
5rajqfd7ozq-antidegustace-ocenenavina.png Vyprodáno
Volný termín je 27.11.

"Antidegustace" aneb zážitková degustace s párováním vína a jídla

Máte rádi víno a chcete si jej více užít? Chcete zažít degustaci úplně jinak? Přijďte na zážitkovou degustaci nabitou oceněným víny, snoubením vína s nejen francouzskými pochoutkami, zábavou a praktickými tipy a triky jak si víno lépe užít.

Praha
50qgilxg9mn-kurz-amazon.jpg

Prodej na Amazonu pro začátečníky

Pro všechny, které tato prodejní platforma zajímá a uvažují o startu businessu na této platformě. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni založit si svůj účet na Amazonu, vybrat správný produkt a začít podnikat.

Praha
78xy22k5cis-kurz-angazovanost.jpg Zbývá už jen poslední místo

Jak zvýšit samostatnost a angažovanost týmu

Vedeš firmu (tým) a lámeš si hlavu s tím, jak zajistit vyšší samostatnost, angažovanost a zodpovědnost? Přijď si pro užitečné tipy, uvědomění a netradiční zážitek.

Praha
5123320-5149web.jpg

Právní základy pro grafiky: jak si krýt záda

Autorská práva zdaleka nejsou jedinou oblastí, kterou by měl mít každý grafik v malíčku, aby se vyhnul nechtěným právním opletačkám. Přijďte

Brno
875faqvtxfs-screenshot-kopie.jpg

Poznej sebe a okolí ve 4 barvách: Osobnostní typy

Zajímá vás, jak fungujeme a proč? Chcete porozumět komunikaci? Jak a kde hledat podstatu a jak ji sdělovat ostatním? Nabízím možnost porozumět komunikaci a to díky poznání a pochopení rysů a projevů osobnostních typů.

Praha
4nq6w8zeavo-img-6061.jpg

Malováním mandal k poznání sebe

Kurz je určen pro ty, kdo mají rádi kreativitu a mají chuť si vyzkoušet něco nového. Ale také je určen těm, kteří chtějí probudit svojí kreativitu a napojit se sami na sebe. V každém člověku je tvůrčí potenciál.

Praha
7vjfchijec0-img-0544-marta-katka.jpg

Já Značka

Více než 1/3 života strávíme prací a budováním profesní dráhy. Měla by nás tedy bavit a přinášet nám radost. Pojďme se spolu podívat na to, jak si tvořit úspěšnou kariéru, která dává smysl. Začněte nechávat pozitivní stopu díky vlastní osobní značce

Praha
4no0fbh7mox-img-4740.jpg

Květinový lettering

Udělejte si radost a přijďte smysluplně strávit čas na workshop „Květinový lettering“. Budeme propojovat písmo a jednoduché kresby květin. Dozvíte se tipy jak mít hezčí poznámky ve svém diáři a jak potěšit vlastnoručně

Praha
805gkvlcxcp-skeleton-businessman-worked-to-death-in-office-istock-903491244-mensi.jpg

Jak zavádět procesy a nezkolabovat

Nevíte, jak implementovat procesy ve vaší firmě? Bojíte se, že je lidé nebudou chtít dodržovat?

Praha
2898010-shutterstock-515439325.jpg

Aranžování květin pro začátečníky

Základy aranžování květin pro začátečníky, péče o řezané květiny, tvorba květinové aranže kterou si odnesou účastníci domů! Vhodné pro začátečníky, kteří mají rádi květiny a chtěji se naučit s nimi správně zacházet.

Praha
8mhoa0je7id-mainbanner-budujtesvouznacku.jpg

Marketing a strategie: Budujte své značky

Budujte svoji dobrou pověst a značku s marketingovým expertem s 24 lety praxe v oblasti řízení marketingu nadnárodních značek v ČR na 1 denním interaktivním workshopu.

Praha
9hhzqo8tm64-8dand3lc3pg-cstvni.jpg Kurz je zdarma

Jak na levné cestování

Procestujte Evropu a svět za zlomek cen v cestovních kancelářích.

Praha
2k2rcb9bqm3-img-20181024-211612.jpg

Kreativní tvoření s pedigem

Hurá na kreativní tvoření s pedigem :-)

Brno
3krpl05z9uh-kurz2.jpg

Korálkové Vánoce

Pomalu se blíží předvánoční shon, tak se pojďte na chvilku zastavit/relaxovat. Dáme si kávu čaj nebo kakao a při tom si vyrobíme dekoraci na vánoce.

Praha
8dg6s93de3g-money2.jpg

Svěřenský fond není jen pro milionáře

Poslední dobou velmi často slyšíme o svěřenských fondech. S ohledem na nejznámějšího českého uživatele si každý musí myslet, že svěřenský fond je pro miliardáře nebo minimálně milionáře. Je tomu tak ale doopravdy?

Praha
20121204-191658-2012-12-04 19.08.50.jpg

Sebepoznání pomocí typologie MBTI

Nahlédněte na svoji osobnost přes nejznámější typologii MBTI.

Praha
1g5mttjjxtp-boost.jpg

Jak správně sponzorovat příspěvek na firemní FB stránce

Naučte se správně sponzorovat příspěvek u firemní stránky a snižte náklady na reklamu, získejte relevantní fanoušky a rozhýbejte reakčnost fanoušků u vašich příspěvků.

Brno
6jtt1o64378-kopie-souboru-img-3235-91.jpg

Sladký čokokurz

Navštiv čokoládový svět v Chocolate Monkey! Během 90ti minutového kurzu sněz tolik čokolády, kolik chceš a při tom si vyrob své vlastní čokokousky!

Praha
86ocnj49fo0-9uxlvbv1y1e-priprava-video.jpg

Kašlete na talent a naučte se sketchnoting

Skečnoting aneb své poznámky si nakreslete! Děláte si poznámky často? A vždy se to na papíře hemží jen písmenky? Budete se divit, ale hodně lidí si dnes poznámky kreslí. Říkáte si - neumím kreslit? Tak toto by se Vám mohlo líbit. Nejde tady o umění.

Brno
2zw6idpnl41-baby-20607.jpg Kurz je zdarma

Hrátky s angličtinou pro děti od 0- 3 let

Neučte se, hrajte si :-) Poznávání angličtiny přirozeně a s respektem k zájmům dětí.

Lázně Toušeň
4zityc0aomz-2017-podzim-067.jpg

Řezbářský kurzík

Zkrácená podoba nejoblíbenějšího kurzu na Naučmese za listopad i prosinec 2017, za září 2018.

Brno
5ge8sudd352-anglicky-za3-mesice.jpg

Anglicky za 3 měsíce

Úvodní a ochutnávkový workshop do projektu Anglicky za 3 měsíce. Jazykový specialista (polyglot) Filip Slunský a trenér paměti René Müller spojili své síly, aby vznikl tento jedinečný projekt. Naučte se rychle učit.

Praha
5394040-20150108-234916-fkridlat-copy.jpg

Kurz smaltu pro začátečníky

Jedná se o práci s pravými smalty, v ateliéru je pec, takže Vám nebude odepřena žádná část procesu. Vyzkoušíte si i práci s lupínkovou pilkou, takže Váš „kousek“ bude skutečný originál!

Praha
5nsx4mh6l0c-obrazek-700x525px.jpg

Pevná vůle - síla ke změnám z cyklu " 12 bran na cestě k osobnímu růstu"

Pevná vůle je síla, která dříme v nitru každého z nás. Je to síla, která jen čeká, aby se mohla projevit. Pojďte ji společně probudit.

Praha
8yorj2li0e5-46001dcb-9acc-490f-9f9b-3479f334ef1d.jpeg

7 Fitness snídaní

Jak nastartovat den bez kafe! ♥️

Praha
9431000-stribro-115.jpg

Vyrobte si vlastní stříbrný šperk modelováním

Z umělecké stříbrné hlíny(ACS) si vymodelujete šperk a po vysušení a vypálení se jako kouzlem změní v PRAVÉ stříbro. Budete překvapeni jak krásné, originální šperky dokážete vytvořit.

Praha
7xtsv31ssyt-cimg4297.jpg Vyprodáno
Volný termín je 8.12.

Řezbářský kurz aneb Velká radost z malého kousku dřeva

Vonět k dřevu, hladit dřevo, naslouchat dřevu… a z hrubého dělat jemnější. Nejoblíbenější kurz na Naučmese za listopad a prosinec 2017, tedy nejčastěji darovaný kurz o loňských Vánocích. Letos kromě prázdnin stále v TOP 5, Number 1 za září 2018.

Brno
9hxv6gdrcqj-4r8n32ta9ik-executive-511702-640-upravene1.jpg

Úspěšná prezentace a sebeprosazení

Trénink prezentačních dovedností a rétoriky, aneb osvojte si principy a postupy úspěšných řečníků. Mluvte před skupinou i jednotlivci přesvědčivě a s lehkostí. Objevte jednoduché způsoby, jak se uvolnit a opustit trému.

Praha
1130560-img_9738.jpg Vyprodáno
Volný termín je 12.1.

Můj první kváskový chleba

Voňavý, ještě teplý, s krásně křupavou kůrkou a vláčnou, na jazyku se rozplývající střídou. Ano, je to tak. Řeč je o domácím kváskovém chlebu. Tak neváhejte a přijďte se ho naučit péct!!!

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.