Slavíme 6. narozky!
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
3nyzq6med2g-hnck4005-picjumbo-copywriting-a-sebeprezetnace.jpg

Inspirativní sebeprezentace slovem a písmem

Zapracujte na své sebeprezentaci, a pomozte díky tomu k dobré sebeprezentaci i svým klientům. Poznejte daleko lépe, co přesně vaši klienti potřebují. Zažijte to na vlastní kůži. Obraťte pozornost k sobě.

Praha
55qd3d2pthc-41.jpg

Napíšu to, šéfe. Praktický copywriting v kanclu

Kurz pro všechny kancelářské myši, kterým v práci řekli „Tobě to psaní docela jde, budeš psát newlettery a články.”

Praha
20151008-172719-jakofoto.jpg Zbývá už jen poslední místo

Rétorika nejen pro introverty

Čeká vás prezentace nebo veřejné vystoupení a máte obavy, že se nebudete cítit ve své kůži? Bojíte se, že to dopadne špatně? Nebojte se víc, než je nezbytně nutné. Pomohu vám.

Brno
91gcxh97wb8-naucmese-uvodni-foto.jpg

Pravidla pro létání s drony

Jak létat v praxi, abych se nestal hvězdou večerních zpráv? Seminář je dokonalou průpravou pro získání pilotní licence! Čeká vás skvělá prezentace vhodná pro všechny piloty, kteří chtějí problematice opravdu rozumět.

Praha
8mzthgf9svz-2013-07-09-19-12-16-1-1.jpg

Jak přežít porod se ctí

Prožíváte požehnané období. Gratuluji. Obdržely jste obrovský dar. Je před Vámi velký úkol: porodit a vychovat nový život.

Praha
15do7kjhdzb-06-orez-logo.jpg

Hudební relaxace s Muziko(b)hraním

Přijďte se osvěžit a nabrat síly do dalšího týdne. Objevte kouzlo aktivní relaxace! Projdeme příběhem v hudbě, najdeme ticho a zapojíme pohyb i hlas. V závěru zklidníme svůj dech relaxací s živou hudbou.

Brno
9upcnvupmtb-jquery.png

jQuery pro začátečníky: jak na manipulaci s prvky webové stránky

Tvoříte web, chcete oživit prvky na stránce, ale máte jen základní povědomí o JavaScriptu? Během odpoledne se naučíte vše potřebné k tomu, abyste pomocí JavaScriptu a jQuery zvládli manipulovat s prvky na stránce.

Brno
3x9gsmm6bln-device.png

Jak získat 1 hodinu denně navíc, při práci s mobilem a notebookem

Proč mít kancelář kdykoli s sebou = neztrácet čas posílám a hledáním souborů nebo důležitých dokladů. Jak zadávat zprávy, emaily a poznámky hlasem, 3x rychleji než běžným psaním.

Praha
9hrcqybq9tm-mining.jpg

Praktický úvod do těžby kryptoměn

Kryptoměny už dávno nejsou výstřelkem IT nadšenců. Na kurzu si ukážeme jak prakticky a snadno se lze zapojit do "těžby" kryptoměn a vydělávat. Žádné dlouhé teorie, první peníze si odnesete přímo z kurzu!

Praha
4812820-reflexni-terapie-obrazek.jpg

Základní kurz reflexní masáže

Kurz je věnován velmi účinné reflexní masáži chodidel. Ta je vynikající preventivní a léčebnou metodou dostupnou všem.

Brno
7927300-6735240-dance-628733-960-720.jpg

Kouzelná rétorika

Znělost našeho hlasu má v promlouvání k druhým obrovskou moc. Hlas je jakýmsi barometrem citů. Psychologové vědí, že nepříjemný hlas může způsobit ztrátu klienta, ohrozit úspěšnost jednotlivce i dobré jméno celé firmy.

Praha
6nqne4csjdy-martina-tothova-balzam-na-nervy-vizualni-plan-2018-24a25-3.jpg

Vizuální plán 2018

Naučte se mentálně relaxovat a vizualizovat si své cíle příjemnou a hravou formou, která inspiruje Váš mozek ke spontánní akci nejefektivněji. Řízená relaxace, vizualizace a myšlenkové mapování jsou moderní způsoby, jak se zbavit zbytečného napětí.

Praha
56f97fewygl-img-6374.jpg

Vymazlený víkend

Pojďte se totálně uvolnit a zažít relaxační lázně. Budeme jemně, něžně a přesto velmi účině a do hloubky uvolňovat svoje těla (většinou navzájem, ale naučíme se i techniky, které zvládne každý sám). Celý víkend!

Praha
9ymfmeng2gj-aaeaaqaaaaaaaaxwaaaajdyxn2y1odm2lwqzntetndmxys04nzm1ltmyyzblzgvkyzdiyg.jpg Kurz je zdarma

Kurz meditační techniky Amrita IAM®

Meditační technika IAM je snadná a vysoce účinná. Sestává z jedinečné kombinace jógových relaxačních cviků a meditace, která zahrnuje vizualizaci, harmonizaci čaker, dechové cvičení a další způsoby jak se naladit na vnitřní klid a mír.

Praha
3etw4trflck-ayurveda-utensils.jpg

Ájurvédská indická masáž hlavy a Aromaterapie

Štepánka a Drahomíra Vás provedou úžasným propojením ájurvédské masáže a aromaterapie, společně se naučíme využití aromaolejů v praxi a ájurvédskou indickou masáž.

Praha
47i44e3bf5n-facebook-reklama-2018-rychle-ziskove-a-prakticky-uvodni-foto.jpg

Facebook & Google & Instagram - Jak získat klienty a zvýšit zisk

To nejlepší, co jsme se naučili na Facebooku, Instagramu a Google My Business za uplynulých 5 let. Získejte s námi nové klienty, zvyšte Vaše zisky. Ověřené strategie a praktické ukázky včetně 286 online videí a 6 knih.

Praha
78fbway5syq-img-0932.jpg

Výroba domácí přírodní kosmetiky

Vyrobíme si přírodní antiperspirant, zubní pastu, pleťový krém a tělové máslo, posdílíme v kruhu podobně naladěných žen (někdy i mužů .), dáme si něco dobrého a zahalíme se do vůně esenciálních olejů.

Ostrava
4d0cqwopm23-hodge-romantic.jpg

Jak zkoordinovat svatbu a na nic nezapomenout

Praktické rady, jak bezchybně zvládnout přípravy a na nic nezapomenout. Součástí kurzu je i správné sestavení časového harmonogramu svatebního dne. Je velmi důležité, aby si snoubenci svůj den "D" maximálně užili.

Praha
4384430-wix-web.jpg

Vytvořte si profi web nebo e-shop s WIX.com

Vytvořte si webovou stránku nebo e-shop jednoduše a efektivně pomocí aplikace WIX.com.

Brno
3o20t0nfq5b-naucmese-kurz.png

Workshop: Strategie volební kampaně za 4 hodiny

Kandidujete nebo vedete volební kampaň? Naučím vás pojmenovat hodnotu, kterou přinášíte světu. Naučím vás definovat segmenty voličů a marketingové kanály. Naučím vás vytvořit strategii za jedno odpoledne.

Brno
3zb95kiqwwk-kaligrafuji-zakladni.jpg

Kaligrafuji

„Krásně psát umím vždycky, když chci.“ Přijďte vyzkoušet, jak se nádherná písmenka linou od perka s inkoustem. Naučte se základům západní kaligrafie!

Praha
64u0xk0s9i6-fotka-panna.jpeg

Cesta moudré Královny ke kráse Vědmy

Naše vnitřní síla se rodí postupně a přichází ruku v ruce s naší zralostí. Nejzajímavější části života přicházejí v naší druhé půlce našeho života. Naše zkušenost, naše poznání sebe i života jsou naší devizou nikoliv slabinou.

Praha
4suzxakhyxg-nerozcilu-se-nad-temi-socialy.jpg

Sharing is caring - aneb, co pořád psát na "Ty Facebooky?"

Máte firmu, službu nebo produkt a nevíte, jak se postavit k propagaci na sociálech? Už 4 roky se kmotřím s Facebookem, spravuji profily klientům a Vám poradím, jak si to můžete ošéfovat sami (a dobře).

Klatovy
2ms27r51dzf-dsc00523.jpg

Filmová řeč: kamerové pohyby

Zajímají tě moderní technologie ohledně natáčení videa? Chceš se dozvědět více o filmové řeči pomocí kamerových pohybů? Navštiv můj kurz a dozvíš se víc.

Kuřim
5g35j6afp2z-20140824-183102-r1046965.jpg

Korálkování aneb kuličkové náušnice

Zkuste si sami, pod zkušeným vedením, vyrobit z korálků nádhernou kuličku a pak si ze dvou kuliček udělat náušničky. Vypadá to složitě, bez dobrého návodu nebo bez vedení to i složité je, ale se mnou to zvládnete!

Praha
9tnanyquaax-vegetables-752153-1920.jpg

Uzdravte svůj štít

Kurz Uzdravte svůj štít je o zlepšení životního stylu tak, aby se zlepšil stav snížené funkce štítné žlázy a autoimunitního onemocnění. Obsahuje praktické tipy a informace.

Praha
8499620-img_0403-vimvic.jpg

Zaujmi a získej si každé publikum

Chceš vědět jak otevřít a zaujmout publikum? Jak vyvolat žádoucí reakci? Jak vypíchnout tu hlavní pointu a jak efektivně vyzvat lidi k nějaké akci? NAUČÍM TĚ TO.

Praha
2870380-screenshot_4.jpg

Psychologická první pomoc pro laiky

Když jste svědky incidentu, dopravní nehody, nebo se stane něco smutného, co způsobí akutní šok, je dobré umět v takové situaci jednat. A vězte, že říkat: "To bude dobrý..." není to pravé ořechové.

Praha
7115630-img_7737_mala.jpg

Chakra dance - tancem k vyladění čaker

Chakra dance bude pohodový seminář pro ženy, kde si prožijeme jednotlivé čakry - energetická centra v našem těle. Dozvíte se, jak tato energetická centra mohou ovlivňovat naše životy a jak je snadno harmonizovat.

Praha
20150307-010115-panevni-dno-ruze.jpg

Tajemství pánevního dna pohledem západu a východu

cvičení s pánevním dnem · stop inkontinenci · odpovědi na „nevhodné“ otázky · praktická zkušenost · emoce v pánvi ukryté · metoda 3x3 Renaty Sahani v praxi · fyzioterapie · psychosomatika · energie

Olomouc
3633570-bojovnik.jpg

Vnitřní bojovník

Jak a proč fungují konfliktní situace? Jak se stane, že jsme vyzváni k boji ani nevíme jak? Co se s tím dá dělat? Pomocí rozvoje klidu a rovnováhy ve vnitřním bojovníkovi už není třeba bojovat :) Jak na to? Dobrý základ přijít a zjistit to :)

Brno
6iuuygpamub-instagram-aki.jpg Zbývají už jen 3 místa

Flatlay workshop: fotíme beauty & fashion

Nabijte foťáky a připravte si své oblíbené props, protože je tu nový insta-workshop, na kterém se kreativitě meze nekladou! Celou neděli se budeme učit jak fotit flatlays, módu, kosmetiku, dobrůtky a zkrátka samé krásné set-upy!

Praha
9p5mje2czfq-img-1671.jpg

Technika latte art

Chcete znát tajemství techniky latte art, díky které vám baristé nakreslí do cappuccina obrázek medvídka, srddíčko nebo tulipán? Naučte se, jak správně našlehat mikropěnu a zdobit mléčné nápoje i na vašem přístroji doma.

Praha
8i67dvuwvmw-img-20170614-170202.jpg

Terapie včelou

Nebojte se, o žihadla nepůjde. Ledaže byste o ně hodně stáli. :-) Včelařka Hanka z nesoudimvas.cz vás provede fascinujícím včelím světem. Věděli jste třeba, že včelí láska probíhá ve výšce 15 až 40 metrů nad zemí?

Horní Počaply
2tuy9dlmmwc-malovani-dsc2654.jpg

Abstraktní malování

Ukážu ti, že k malování není potřeba škol a roků strávených se štětcem. Malování je odpočinek, je to prostor pro zklidnění mysli. Je to kreativní činnost, která probouzí inspiraci a dělá nás šťastnými.

Brno
9tr2x0jfrb6-vychod-slunce.jpg

Probuzení z jarní únavy

Motto: maluj, skákej, hýbej se, třes se, tvoř! Originální a jedinečné propojení bioenergetického cvičení a kreativních technik pro relaxaci, uvolnění, povzbuzení vlastní tvořivosti a rozproudění vnitřní síly.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.