2. Lektorský sraz
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
Startovní čára na sny

Startovní čára na sny

Dosáhnout svých cílů, splnit si své sny a žít život podle Vašich představ má vždy svůj start. Jak správně překročit tuto startovní čáru se naučíte na mém semináři, který je spojený s malým workshopem.

Praha
Jak ti může meditace pomoct v práci i v životě? Kurz je zdarma

Jak ti může meditace pomoct v práci i v životě?

Proč je meditace stále populárnější? Jakto, že při ní tělo a mysl odpočívá až 5x účinněji, než při spánku? Jak ti může pomoct v práci i životě? Jak zvyšuje využití mozku, kreativitu a efektivitu?

Praha
Ruku v ruce - zpět do práce IT kurz Kurz je zdarma

Ruku v ruce - zpět do práce IT kurz

Základy práce s Office - Word a Excel, sebeprezentace na internetu, propagace na sociálních sítích. Kurz pro rodiče s dětmi do 17 let.

Ostrava
Problematika začátků podnikání - aneb každý se může osvobodit!

Problematika začátků podnikání - aneb každý se může osvobodit!

Chcete začít podnikat, ale nejste si jistí, kde všude se musíte registrovat, co musíte splnit atd., abyste neporušili zákon? Vysvětlím Vám právní možnosti podnikání, EET, základy účetnictví...

Praha
Efektivní prokrastinace

Efektivní prokrastinace

Surfování na netu místo nepříjemného pracovního úkolu. Úklid místo seminárky. Občas nějaký úkol odloží každý. 20% populace lze však označit za chronické prokrastinátory – ty kterým odkládání komplikuje dosažení životní spokojenosti. Co s tím?

Praha
Workshop Jak se stát koučem

Workshop Jak se stát koučem

Koučování prakticky. Pokud vás zajímá koučování, osobní rozvoj nebo vedete tým - poznejte koučování v praxi. První zkušenost s koučováním může být hra.

Ostrava
Relax aneb výroba plechovek ubrouskovou technikou

Relax aneb výroba plechovek ubrouskovou technikou

Přijďte si odpočinout, odreagovat se a zároveň si vyrobit ubrouskovou technikou dózu na cokoliv. Potěšte tak své blízké nebo jen Vaše umělecké oko :-)

Praha
Lockpicking - Otvírání zámků šperhákem Zbývají už jen 2 místa

Lockpicking - Otvírání zámků šperhákem

Chcete se naučit otevřít zámek šperhákem jako v detektivních seriálech? Postavit se výzvě a překonat zámek jen vlastní dovedností a znalostí? Přijímáte zámek jako výzvu? Pak je tento kurz pro vás.

Praha
Pracovní pohovor od A do Z

Pracovní pohovor od A do Z

Máte před pracovním pohovorem nebo jste na něm už dlouho nebyli a chcete si ho vyzkoušet? Chcete vědět, jak si říct o plat? Přijďte na kurz, který je o pracovním pohovoru ze všech stran. Budete připraveni, sebevědomí a nabití energií.

Praha
Večery s klasickou relaxací

Večery s klasickou relaxací

Dýchat, vnímat, uvolnit se, vyčistit si hlavu, užít si chvíli klidu a pohody... Vyzkoušejte si osvědčené relaxační metody pod vedením zkušené psycholožky. Každou středu večer - pokaždé něco jiného.

Praha
Bioenergetické cvičení

Bioenergetické cvičení

Jednoduché cvičení podobné józe. Přispívá k rozpouštění napětí, odbourávání stresu, k povzbuzení životní energie. Cvičením budeme osvobozovat tělo od nahromaděného napětí a budeme pozorovat odraz této změny v naší mysli.

Praha
Vůně jako cesta do nitra Kurz je zdarma

Vůně jako cesta do nitra

Pojďte se poznat skrze vůni... Vůně nás otevírají, zpřítomňují, pomáhají nám s léčením ran (fyzických i mentálních), pomáhají nám vidět a vnímat věci jasněji.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.