Slavíme 5. narozky!
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
Psychologická první pomoc pro laiky

Psychologická první pomoc pro laiky

Když jste svědky incidentu, dopravní nehody, nebo se stane něco smutného, co způsobí akutní šok, je dobré umět v takové situaci jednat. A vězte, že říkat: "To bude dobrý..." není to pravé ořechové.

Praha
Natáčení zrcadlovkou, kamerou i mobilem

Natáčení zrcadlovkou, kamerou i mobilem

Individuální kurz navazující na tradici prvního a nejnavštěvovanějšího jednodenního kurzu pro začátečníky v ČR nyní na míru jen pro Vás.Naučte se natáčet efektivně dovolenou, rodinu i pracovní videa.

Praha
Jednodenní výlet do Vietnamu Zbývá už jen poslední místo

Jednodenní výlet do Vietnamu

Chtěli byste se dozvědět více o vietnamské kuchyni, kultuře a seznámit se kulturním a obchodním areálem SAPA v pražské Libuši? Rádi byste porozuměli některým vietnamským zvykům a tradicím? Neváhejte se zapsat do mého semináře a zažijte komentovanou

Praha
Restaurování nábytku Zbývá už jen poslední místo

Restaurování nábytku

Máte doma starožitný kus nábytku, který by jste chtěli zachovat ? Seznámíte se s základy restaurování a konzervace starožitného nábytku.

Praha
Prožitkový workshop o ušních a tělových svících

Prožitkový workshop o ušních a tělových svících

Na tomto prožitkovém workshopu o ušních a tělových svících nás čeká nejen teorie, ale hlavně praktická ukázka aplikace a ošetření ušními a tělovými svícemi, příběhy z praxe, kde všude lze svíce použít a mnoho dalšího.

Praha
Najdi svůj dream job nebo životní cestu

Najdi svůj dream job nebo životní cestu

Napadá vás už dlouho otázka, jestli děláte to, co opravdu chcete, nebo na co se hodíte? Přijďte si přijít na to, co je tím „vaším“ dream jobem a jak se k němu dostat. Mix profesního koučinku a hlubinné psychologie :)

Praha
Pletení pro nováčky

Pletení pro nováčky

Na kurzu vás naučím nahodit oka, plést hladce a obrace, plést tam a zpět. Naučím vás dělat pružné kraje úpletů a také si ukážeme jednoduchý hráškový vzor - to vše se dá zvládnout jen se dvěma druhy ok.

Praha
Provoňte si den

Provoňte si den

Proměňte svůj den v oslavu radosti, sebepoznávání a lásky.

Brno
Přivítejme jaro akvarelem  - kurz pro začátečníky

Přivítejme jaro akvarelem - kurz pro začátečníky

Obdivujete křehkou krásu akvarelu a rádi byste pronikli do jeho tajů? Krása jarní přírody přímo volá po lehkosti akvarelových barev, dovolte mi, abych vás tímto světem provedla... Připravila jsem si pro vás názorné...

Praha
Desatero pro zdravé tělo!

Desatero pro zdravé tělo!

Lépe jíst, lépe žít! Denně spořádáme několik kilogramů jídla... Pojďte se tedy zamyslet nad jeho kvalitou, abychom měli dostatek energie a vitality pro běžné fungování. Ukážeme si, jak jídlo vybírat a jak začít se zdravějším stravováním krok po kroku

Praha
Jak na instagramovou fotografii

Jak na instagramovou fotografii

Chcete svůj byznys podpořit krásnými fotkami ale nevíte jak na to? Naučím Vás, jak fotit a upravovat fotky na míru přímo pro Vaše podnikání!

Praha
Jak se učit jazyky

Jak se učit jazyky

Naučit se cizí jazyk je jednodušší, než si myslíte. Ukážu vám, že není potřeba strávit dlouhé roky v zahraničí nebo vysedávat nad nudnými knihami. Učení může být zábava a můžete postupovat velmi rychle. Chce to jen znát pár jednoduchých pravidel.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.