• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
9uvlnq169oz-na-konci-ritualy-vas-ceka-antistresova-masaz-hlavy.jpg

Indická masáž hlavy

Naučte se indickou masáž hlavy a zbavte se stresu a napětí!

Olomouc
8v7ybtgp7nd-kurz-naucmese.jpg

Servis jízdního kola

Nebaví Tě pravidelně odevzdávat nemalé peníze v servise kol za svého dvoukolého miláčka? Pak jsi tu správně! Během tohoto kurzu se naučíš, jak správně pečovat o své kolo a tím se vyhnout mnoha nepříjemnostem.

Ostrava
1vjstyk7k2v-310is5soxup-vyroba-svicek.jpg Zbývá už jen poslední místo

Výroba svíček a ozdob ze včelího vosku

Kurz výroby svíček a ozdob z domácího včelího vosku s odborným výkladem přímo od včelaře v přátelské atmosféře :-) Z kurzu si odnesete své výtvory domů a naučíte se, jak si svíčky vyrábět i v domácím prostředí.

Praha
6247680-4-indian-food.jpg Vyprodáno
Volný termín je 10.3.

Základy indického vaření aneb zdravotní aspekty indického stravování

Indická kuchyně dokáže být nejen kořeněná. Přijďte i ti, co dáváte přednost nekořeněným jídlům. Stoupenci zdravé výživy...i pro Vás je kurz určen. Přijďte se něco nového dozvědět, naučit, dobře se najíst...

Ostrava
20150617-134053-p3230053.jpg Vyprodáno
Volný termín je 25.2.

Radkova Rétorika #1: „Poslouchají mě vůbec?“

Vyprávíš příběh a tví přátelé ztrácejí pozornost? Sděluješ něco kolegům a oni ti skáčou do řeči? Mluvíš před skupinou lidí, klepe se ti hlas a najednou nevíš, co říct? Mluvit umíme každý, ovšem já tě to naučím lépe!

Praha
158lark0g3w-rr2.jpg

Radkova Rétorika #2: „Poslouchají tě už?“

Stojíte před publikem a netušíte, zda diváci opravdu poslouchají? Hovoříte s někým a nevíte, co si o vás on či ona myslí? Máte vést přednášku, ale vás vede nervozita. Pokračování velmi oblíbeného rétorického kurzu.

Praha
6mo9m9d9zdx-lettering-aneb.jpg

Lettering - aneb i písmo dokáže být krásné

Chceš vytvářet nádherná osobitá přáníčka, jmenovky na dárky, obrázky, plakáty. Nebo chceš mít jen vyšperkovaný deník a sešit, který ti budou všichni závidět? Pokud ano, tak jsi tady rozhodě správně. :)

Praha
1ydf1j5ktxk-3nr91estql4-car-versatile.jpg

Sebevědomí a odvaha konat

Workshop je založený na práci se sebevědomím a má za úkol pomoci lidem najít v sobě vnitřní sílu, přehodnotit své dosavadní postoje a najít odvahu konat. Kombinuje teorii i praktický přístup zkušených psychologů.

Praha
4304470-komunikace.jpg Vyprodáno
Volný termín je 3.3.

Prakticky ke spokojené a efektivní komunikaci: Co Vám v komunikaci nejde? Proč se neprosadíte? Proč neříkáte co potřebujete?

Chybí Vám praktické nástroje pro všestrannou komunikaci? Nevíte co přesně potřebujete doladit? Asertivita přímo souvisí s naším vnitřním postojem k sobě samým a s tím, jak komunikujeme s okolím. Jak chcete komunikovat Vy? Které situace Vás trápí?

Brno
58zkpn12riy-adult-2449725-1920.jpg

Grafika pro negrafiky aneb když grafik nemá čas

Pro všechny negrafiky, úplné začátečníky, kteří by rádi věděli, jak vytvořit rychle pěknou grafiku (třeba pro příspěvek na sociální sítě) a nemohou či nechtějí využít služeb zkušených grafiků.

Brno
5qyc76g3kf1-img-2858.jpg Vyprodáno
Volný termín je 6.4.

Výroba přírodní kosmetiky - šampony, kondicionéry, kúry a vlasové vody

Vyrobíme si 2 šampony - bylinkový šampon a tuhý šampuk, kondicionér ve spreji a bylinkový pěstící olejíček, probereme přírodní alternativy šamponu včetně vzorečků k vyzkoušení.

Brno
3ee0jnz3smi-50699232-10211281078497408-3417992217480921088-o.jpg

Chlad a dech s Liborem 2

Systematická metoda "The Ice Man" Wim Hofa - k čemu je dobrá? • Nikdy neonemocníš, • máš vždy dobrou náladu, • výrazně lépe regeneruješ (po sportu/stresu/pracovní zátěži), • máš energii, žiješ a pracuješ naplno!

Brno

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.