• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
8w5mdpg9uq3-39065.jpg

Improvizační jednohubka

Chcete zkusit divadelní improvizaci? Byli jste na nějakém představení a chcete zjistit, jestli by to šlo i vám? Nebo jste o improvizaci zatím jen slyšeli a chcete ji poznat blíž? Přijďte na improvizační jednohubku!

Brno
2x3v12p49yx-hrusky-pro-hrusky-33-nizsi.jpg

Výsadba dlouhověkých ovocných stromů

Vysadit strom jde jednoduše a zvládne to každý. Mnohem důležitější je proces, který tomu předchází a práce, která následuje po výsadbě. Přijďte si poslechnout moje zkušenosti a znalosti s výsadbami v krajině.

Brno
4287760-typewriter-801921_1920.jpg

Jak vydat knihu

Chystáte se napsat knihu? Nebo máte svůj rukopis hotový a přemýšlíte co s ním? Na tomto kurzu se dozvíte vše od procent a kolik komu, přes zadávání grafiky a tisku (a co si ohlídat) až po ISBN nebo jak knihu dostat do distribuce a jak to celé zdanit.

Praha
8cj9d6r88yz-2-hjt-gif-cr1.jpg

Hormonální jógová terapie pro ŽENY, měsíční kurz

Hormonální jóga mě vyléčila. Proto jsem se rozhodla ji předávat dál. O účincích lépe než knihy hovoří důkaz samostné zakladatelky, 92 Dinah Rodrigues, živoucí legendy, které dodnes certifikuje lektory po celém světě.

Jičín
4z22lppwad5-honza-kovanda-naucmese-700x525b.jpg Vyprodáno
Volný termín je 8.10.

Vystřel svůj byznys díky kontaktům

Může introvert získat desítky nových přátel, kteří mu budou pomáhat s rozvojem podnikání, a díky kterým bude mít výhody a protekci před ostatními? Je jedno, jestli začínáš, nebo už máš firmu. Naučím tě jak na to :)

Praha
6t8an3dokwk-dsc-4980.jpg

Komunikační sebevědomí - Průvodcem kůň

Proč zrovna kůň?  Kůň je stádové zvíře a jeho přežití závisí na skvělých komunikačních dovednostech.  Koně žijí ve stádech, stejně jako my historicky v tlupách, jen koně ovládají komunikaci do dnes. Jak to?

Krokočín
3vbwzz8tt2l-20190527-110545a.jpg

Jak na střihy z Burdy

Chtěli byste si ušít něco na sebe, ale nevíte, jak začít? Nejjednodušší cesta je použít hotový střih. „Ale co s tím? :-o Taková džungle čar, v tom se nevyznám!“ Provedu vás tou džunglí, už se bát nebudete

Praha
46zloqgxwie-90vskxet00d-20190618-183756.jpg

Škola šití

Láká vás šití, ale sami si netroufáte? Ať už jste šít zkoušeli nebo ne, tento kurz je pro každého, kdo se chce zdokonalit ve svých šicích dovednostech. Ušijete si to, co se koupit nedá. A najdete novou LÁSKU ?

Praha
3987870-kruhuprimnosti.jpg

Večer upřímnosti

Večery upřímnosti jsou skvělou a bezpečnou ochutnávkou světa Radikální upřímnosti. Setkání se koná každých čtrnáct dní v centru Prahy a účastnit se můžete jednorázově nebo opakovaně.

Praha
8iqs54212fc-mp-naucmese2.jpg Kurz je zdarma

Meditace prožitku

Cesta k prožitkům spokojenosti ve všední každodennosti.Aneb objev krásu obyčejného života a začni si uvědomovat své dary, které leží přímo před tebou.

Praha
6mnibai2chd-fullsizeoutput-602-2.jpg

Seznam se (pro Ajťáky)

Jak překonat strach a zažít masivní zásah do tvé komfortní zóny a užít si to. Lidé, kteří jsou kolem tebe jsou jedna z nejzásadnějších věcí v tvém životě, tak je pojď získat!

Brno
1m1yjufty4x-dsc-3803-u.jpg

Jak podnikat v jazykových službách

Jste lektoři angličtiny, překladatelé z němčiny nebo provádíte v portugalštině? Nebo prostě jen uvažujete o změně práce? Třemi hodinami si můžete ušetřit roky tápání v oboru.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.