Osobní značka

Pavel Ovesný

Pavel Ovesný

Baví mě život na volné noze, pro který se snažím nadchnout i ostatní. Proto vzniknul můj první kurz Punkové podnikání, kde s dalšími freelancery i těmi, kteří to chtějí teprve zkusit, sdílíme... Více o lektorovi »

Pavel Ovesný

Pavel Ovesný

Baví mě život na volné noze, pro který se snažím nadchnout i ostatní. Proto vzniknul můj první kurz Punkové podnikání, kde s dalšími freelancery i těmi, kteří to chtějí teprve zkusit, sdílíme... Více o lektorovi »

Osobní značka
Řevnice u Prahy, místo bude upřesněno, Řevnice (mapa)

Přihlášení účastníci

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

A jéje! Kurz je již plně obsazen. Nevadí, nech nám svůj e-mail a my se ti ozveme hned, jakmile bude vypsán nový termín.

Kurz již navštívilo 50 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Týden sdílení 2017 – 4. až 11. června Tento termín kurzu je připraven zdarma v rámci Týdne sdílení . Užijte si jej a nezapomeňte, že sami můžete během celého roku sdílet cokoliv na Hearth.net

Dělat práci svědomitě, spolehlivě, vstřícně komunikovat a dodržovat termíny je základem úspěšného podnikání (nejen) na volné noze. Ale ani to nemusí být dost na to, abyste byli dostatečně vidět a získávali zakázky odpovídající vašim kvalitám a schopnostem. Jak kdysi prohlásil Marek Prchal: „Ať děláte cokoliv v jakémkoliv oboru, vždycky vás převálcuje někdo, kdo má horší služby, ale lepší PR.

Každý jsme značkou. A freelancer obzvlášť - jde se svou kůží na trh, a to 24 hodin denně, v práci i volném čase. Vetknutí svojí osoby a jména do vlastního podnikání je jednou z jasných konkurečních výhod a prakticky jedinou věcí, kterou nelze zkopírovat. Každý jsme prostě jedinečný.

Dobře a cíleně budovaná osobní značka (nebo chcete-li brand) dokáže mnohé. Jasně odlišuje od ostatních. Vzbuzuje patřičná očekávání. Funguje jako magnet - přitáhne klienty, se kterými se budete rozumět a naopak odpuzuje ty, se kterými by vás dost možná očekávaly nesnáze. Šíří ji za vás ostatní - spokojení zákazníci a oddaní příznivci.

Na workshopu si budeme povídat o tom, jak si dobré jméno v oboru postupně vybudovat. Budeme hledat obrysy vaší značky - odlišnost od ostatních z branže, přidanou hodnotu, cenné zkušenosti z předešlých profesí, koníčků a volnočasových aktivit. Podíváme se na možnosti příkladů budování značky ve fyzickém světě (oborové srazy, kurzy, přednášky,...) i možnostech zviditelnění na internetu (weby, sociální sítě, video,...) a základní principy obsahového marketingu tak, aby to bylo efektivní, přirozené a bavilo vás to.

Podíváme se také na úskalí, které sebou dobrá značka a s ní spojená popularita přináší. A taky si odpovědět na otázky: Jak na osobní značku, když se nevěnuju jedné, ale vícero činnostem? Pokud mám malou firmu, mám propagovat sebe nebo firemní brand? Plánuju změnit profesi, jak začít dál než znovu na startovní čáře?

Komu je seminář určen? Těm, kteří si uvědomují potenciál osobní značky, chtějí na ní cíleně pracovat a hledají jasnější představu o své značce, možnostech, jak ji budovat a sdílet své dosavadní postřehy a zkušenosti s ostatními. Více na blogu, Facebooku a Twitteru.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.