Naučmese TravelFest
Jana Jarošová

Jana Jarošová

Na Naučmese od 7.3.2015, vedl/a kurzy pro 99 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

        Jsem léčitelka, koučka, lektorka ale především vodnářka. Díky svým vizím, které mi přinášejí podněty a inspiraci dokážu propojit s lehkostí a nadhledem systémy zdánlivě nepropojitelné.  Díky netradičním řešením a zkratkám provokuji při svých přednáškách a kurzech v posluchačích představivost. Miluji zjednodušování a volím přímou cestu k podstatě. Povedu Vás od myšlení k prožitku. S vášní a hravou lehkostí spolu zboříme staré a nepotřebné mýty a pravidla.   To  Vám poskytne velice široký prostor pro hledání nestandartních a netypických pohledů, cest a jejich řešení nejen v osobním, ale i v běžném životě.

     Mou specializací je psychosomatika. Tedy prožívání duševních dějů jedincem  a jejich projevům tak, jak se nám vpisují na fyzickém těle. Denně žasnu, jak dokonale s námi naše těla komunikují. V systemické terapii učím lidi tuto řeč vnímat a propojovat  signály těla s vědomou myslí.  Fascinuje mne proces, při kterém s  klienty hledáme cesty a možnosti sebeuzdravení. Rozšiřovat možnosti terapie, ukazovat jiné úhly pohledu na bolest, pomáhat přemýšlet tak, aby se stal život příjemnějším, veselejším, radostným.

    Mám za sebou  20 let praxe jako terapeutka TCM, jsem lektorka jógy 2. třídy a systemická koučka. Vidím auru a otvírám ve svých žácích schopnost tohoto vidění v Aura škole (www.JanaJarosova.cz) Své obchodní partnery tak prokouknou ještě než dosednou. Pomocí diagnostiky mohou své rodině pomoci předcházet nemocem. Jejich sebevědomí zesílí a snáze tak nacházejí svouji životní cestu.

Další informace jsou zde: www.shiatsuterapeutka.cz, www.JanaJarosova.cz. A nebo na Facebooku: Jana Jarošová Shiatsu a Jana Jarošová Předávání.

  Upřímně řečeno, neumím si představit že bych právě  teď dělala nějakou jinou, báječnější práci. Nemyslím si, že jsem typický workoholik,  i když občas mne zcela pohltí v pozitivním smyslu slova. Ráda se učím novým věcem, ráda poznávám nové lidi. 

  Jsem moc ráda, že mohu svou troškou přispět do  projektu Naučmese.cz , protože i já se snažím celý život poznávat nové a učit se novým věcem. Těším se na vás va svých přednáškách a seminářích.

Jana Jarošová

Jana

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (2):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.