2. Lektorský sraz
Dominik Formánek

Dominik Formánek

Na Naučmese od 17.9.2014, vedl/a kurzy pro 279 účastníků. Navštívil/a 21 kurzů.

Od roku 2003 se zabývám marketingem a internetovým marketingem. Jsem stálým konzultantem některých českých internetových projektů a eshopů. Díky tomu mám přehled přes mnoho trhů zboží i služeb po celé ČR i v zahraničí. Snažím se vždy koukat na svět, obchod i marketing selským rozumem. Nejvíce se věnuji podpůrným službám pro eshopy, které chtějí své podnikání dělat profesionálně. Mám rozhled téměř o všech službách, které jsou v ČR k dispozici a to včetně všech zajímavých marketingových kanálů.

Roky se zabývám marketingovým využitím Heureky a pokud Vás trápí párování produktů na Heurece, tak zde najdete okamžité řešení.

Založil jsem fulfillment elmsservice.cz, která pro své zákazníky (eshopy) doručuje zboží jejich zákazníkům podle objednávek z eshopu. Proto skladujeme zboží, balíme objednávky a pak zásilky odesíláme konečným zákazníkům. Prakticky děláme vše fyzické, co eshopy potřebují k provozu. Našim zákazníkům zbývá soutředění se na marketing a prodeje, to je co jim přináší zisk.

Rád cestuji a moje dream destinace jsou Indie a Jižní Afrika. Jsem otec dcery Laury a snažím se být dobrým manželem své ženy Audrey.

Dominik

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.