Slavíme 5. narozky!
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
Mužská identita: Praktický workshop

Mužská identita: Praktický workshop

Kým jako Muž jsem? Jednou z cest a inspirací k nacházení odpovědí je i hlubinná psychologie. Potkáš se v ní nejen se specificky mužskými tématy, ale hlavně s těmi tvými, které jsou základem a součástí tvé mužské části.

Praha
Poznej sám sebe - tvoř

Poznej sám sebe - tvoř

Odhal svůj talent kreativním tvořením. Najdi silné stránky, nauč se je využívat a zapoj je do svého profesního i osobního života.

Brno
Základní kurz vázání dětí do šátků

Základní kurz vázání dětí do šátků

Už jste slyšeli o nošení dětí? Ráda byste zkusila své miminko nosit v šátku, ale nevíte, jak na to? Nebo už jste své miminko zkoušela vázat, ale nedařilo se Vám? Přijďte na kurz vázání dětí do šátků.

Ostrava
Luštěniny zdravě

Luštěniny zdravě

Luštěniny prostě miluju, je to neuvěřitelně pestrá skupina potravin, která nabízí velké možnosti ohledně přípravy a může to být velmi jednoduché je zařadit do jídelníčku. Pojďte se se mnou podívat na to, jak to udělat.

Praha
Vaření v akci: Luštěniny

Vaření v akci: Luštěniny

Praktický seminář s ukázkou zdravého vaření, tentokrát se zaměřením na luštěniny.

Praha
Buď InLine!

Buď InLine!

Kurz jízdy na inline bruslích Co se naučíte: Jak začít :-), co k tomu potřebujete, základní postavení, jak jezdit, kde jezdit, BRZDIT, jak si to užít:-), strečink po ježdění

Praha
Pletení pro nováčky

Pletení pro nováčky

Na kurzu vás naučím nahodit oka, plést hladce a obrace, plést tam a zpět. Naučím vás dělat pružné kraje úpletů a také si ukážeme jednoduchý hráškový vzor - to vše se dá zvládnout jen se dvěma druhy ok.

Praha
Youtuberem do sta let aneb věk není problém (pouze pro starší 30 let !!!) Kurz je zdarma

Youtuberem do sta let aneb věk není problém (pouze pro starší 30 let !!!)

Co to je za nesmysl? Youtubeři jsou jen kluci a holky ne? Jestli si myslíš, že jsi na vlastní vlogy starý, přijď na tento kurz a zapálíme tě. Youtubeři 40+ DUŠAN je tu JAKODOMA a Lucie Dolejší (Svět podle LU) ti ukáží cestu jak na na to a co zato.

Praha
Eko blok – japonská vazba z papírenského odpadu

Eko blok – japonská vazba z papírenského odpadu

Milujete papír a chcete být šetrní vůči přírodě? Baví vás ruční práce a rádi se učíte nové věci? Máte doma spousta papírového materiálu, který končí v koši? Přijdte s námi zrecyklovat starý papír a vytvořit z něj zápisník s japonskou vazbou.

Praha
Efektivní prokrastinace

Efektivní prokrastinace

Surfování na netu místo nepříjemného pracovního úkolu. Úklid místo seminárky. Občas nějaký úkol odloží každý. 20% populace lze však označit za chronické prokrastinátory – ty kterým odkládání komplikuje dosažení životní spokojenosti. Co s tím?

Praha
Abstraktní malování

Abstraktní malování

Ukážu ti, že k malování není potřeba škol a roků strávených se štětcem. Malování je odpočinek, je to prostor pro zklidnění mysli. Je to kreativní činnost, která probouzí inspiraci a dělá nás šťastnými.

Brno
Jak se učit jazyky

Jak se učit jazyky

Naučit se cizí jazyk je jednodušší, než si myslíte. Ukážu vám, že není potřeba strávit dlouhé roky v zahraničí nebo vysedávat nad nudnými knihami. Učení může být zábava a můžete postupovat velmi rychle. Chce to jen znát pár jednoduchých pravidel.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.